Linkuva kvies į tradicinę „Step dance“ šokio šventę

Publikuota: 2010-11-29

Gruodžio 10 d. Linkuvos miestelyje (Pakruojo raj.) į respublikinį šiuolaikinių šokių festivalį „Step dance“ jau šeštąjį kartą rinksis vaikų ir jaunimo šokių kolektyvai iš visos Lietuvos.

Festivalio organizatoriai pastebi, kad 2004 metais Linkuvos vaikų ir jaunimo užimtumo centre gimusio bdquo;Step dance" dalyvaujančių kolektyvų meninis lygis nuolat auga, todėl ir scaron;iemet tikisi ne tik pasisemti naujų idėjų, įkūnytų scenoje, bet ir maloniai nustebinti vieni kitus.
Pasak Linkuvos vaikų ir jaunimo užimtumo centro vadovės Renatos Dambrauskaitės Pėželienės politikai, nuolat diskutuodami apie jaunimo užimtumo problemas, tokiu būdu bėdų nesprendžia, o juk kartais tereikia tiek mažai - suteikti jaunimui erdvę, kurioje jie galėtų save i scaron;reik scaron;ti.
bdquo;Step dance" jau keletą metų suburia skirtingų Lietuvos miestų, tačiau bendrų interesų turintį jaunimą turiningai bendradarbiauti, - tvirtina festivalio iniciatorė ir organizatorė R.Dambrauskaitė Pėželienė, - čia laimi ne didesnis miestas ar prabangius kostiumus vilkintys scaron;okėjai, festivalyje visi tampa lygūs ir bdquo;kovoja" tik judesiu ir muzika".
Festivalio organizatorės teigimu bdquo;Step dance" laukia ir tam ruo scaron;iasi visa nedidelio Linkuvos miestelio bendruomenė. Scaron;is renginys tampa tarsi ankstyva Kalėdine vaikų ir jaunimo užimtumo centro dovana Linkuvai. Geriausiai pasirodę festivalio - konkurso kolektyvai apdovanojami I, II, III laipsnio diplomais bei suvenyrais, jiems suteikiamos specialios nominacijos. Scaron;okių festivalio scaron;viečiamiesiems tikslams nuolat finansinę paramą skiria viena didžiausių Pakruojo rajono įmonių bdquo;Saerimner", kurios pagalba scaron;iais metais pravertė įsigyjant bendruomeni scaron;ka iniciatyva paremto renginio apdovanojimų statulėles. Už scaron;įmet dalį skirtų lė scaron;ų renginio diplomams, reklamai ir atminimo dovanėlėms festivalio organizatoriai dėkoja ir Pakruojo rajono savivaldybei.
Linkuvos gyventojai tradici scaron;kai prisiima ne tik festivalio organizatoriaus pareigas, bet ir kasmet deleguoja savo jaunuosius talentus - scaron;iais metais Linkuvą festivalyje atstovaus vaikų ir jaunimo užimtumo centro scaron;okių grupės "Erdvė" - gatvės scaron;okių kategorijoje ir "Erdvė Junior" scaron;iuolaikinio scaron;okio kategorijoje.
Norintys scaron;iais metais dalyvauti festivalyje, turėtų paskubėti - organizatoriai dalyvių parai scaron;kų lauks iki gruodžio 6 dienos.Daugiau informacijos:
Renata Dambrauskaitė Pėželienė
Linkuvos vaikų ir jaunimo užimtumo centro
Pirmininkė
Tel. 862951701
e.pa scaron;tas: dp.renata@gmail.com

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Valdyti slapukus