Ūkio ministrą D.Kreivį vejasi skolos

Publikuota: 2009-11-16
Atnaujinta 2015-06-03 12:35

1,2 mln. Lt SAPARD paramos lėšų verslui,
kurias vietoj bankrutavusio verslininko į ES katilą turės grąžinti valstybė.
Beveik 700.000 Lt skola verslo partneriams – toks, kaip rašo "Ekstra",
dabartinio ūkio ministro Dainiaus Kreivio verslo palikimas.

„Gali būti, kad buhalterės pramiegojo šimto ar net kelių šimtų litų skolą. Žinoma, tiesioginiams įmonės vadovams tai nedaro garbės. Bet aš pats negaliu prisiimti atsakomybės už tas nesumokėtas skolas ir nemanau, kad šį faktą reikėtų taip sureikšminti. Jis neturi absoliučiai jokios įtakos visam šalies ūkiui. Be to, bendrovė neturi jokių problemų“, — lygiai prieš metus taip apie savo bendrovę kalbėjo konservatorius p. Kreivys, pretenduodamas į ūkio ministro kėdę.Iki tol baldų gamybos ir prekybos versle besisukusiam p. Kreiviui buvo priekaištaujama, kad UAB „Baldenis“, kurios bendrasavininkis ir valdybos pirmininkas jis esąs, ne kartą pateko į skolininkių sąrašus.„Ekstrai“ ėmus ieškoti didžiausių „Baldenio“ kreditorių, paaiškėjo, kad iš visų kreditorių buvusi ministro bendrovė bene daugiausia — net 262.000 Lt skolinga vilnietei Audronei Žemaitienei.
„Ekstros“ turimi dokumentai sako ką kita. D.Kreivys — vienas baldų verslu besivertusios bendrovės „Baltic Furniture Holding“ bendrasavininkių, buvo valdybos narys. Bendrovėje „Baldenis“ jam priklausė 51% akcijų, ši bendrovė tapo skandalingai pagarsėjusios UAB „Žeimių baldai“ steigėja ir vienintele akcijų turėtoja. Su p..Kreiviu sietina ir Anykščių rajone, Naujuosiuose Elmininkuose, veikianti baldus gaminanti bendrovė „Baldjoda“, kurios per 23%. akcijų buvo „Baldenio“ rankose.Šiandien visoms trims bendrovėms, išskyrus veikiančią Anykščių rajone, iškeltos bankroto bylos, valstybinės institucijos ir kreditoriai laukia eilėje ketindami susigrąžinti skolas. Tačiau beviltiška — turto yra kur kas mažiau, negu pavyktų surinkti pinigų varžytynėse pardavus šiuo metu areštuotą turtą — pastatus ir automobilius.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Temos:

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau