Smiltynės perkėla pernelyg gera privatizuoti

Publikuota: 2009-11-02
Atnaujinta 2015-06-08 17:57

Neringos vadovai sako, kad „Smiltynės perkėlos“ pardavimas gali suduoti stiprų smūgį Neringos gyventojams ir vėl prikelti diskusijas dėl tilto per Kuršių marias tiesimo.„Esame susirūpinę dėl tokio nelabai atsakingo žingsnio, objektas strateginis, mūsų teritorija ribojasi su Rusija. Neramu ir dėl to, ar neringiškiams išliktų keltų lengvatos, jei įmonė būtų privati. Dabar Neringos gyventojai keliami neatlygintinai“, – nerimauja Vigantas Giedraitis, Neringos miesto meras.Susisiekimo ministerija taip pat nenori sutikti su tuo, kad atnaujinusi laivyną pelningai dirbanti įmonė taptų „kam nors geru kąsniu“. Jau skelbta, kad „Smiltynės perkėla“ atsidūrė Vyriausybės privatizuoti siūlomų įmonių sąraše.Eligijus Masiulis, susisiekimo ministras, tikina, kad Vyriausybės kanceliarijos „iš lubų“ sudarytas privatizuotinų įmonių sąrašas dar nėra patvirtintas, dėl jo tebevyksta diskusijos.

Daugiau apie tai skaitykite pirmadienio „Verslo žiniose“.

"Smiltynės perkėla" pernelyg gera privatizuoti

// // lt;![CDATA[ // lt;![CDATA[ // lt;![CDATA[ lt;/em gt; lt;/strong gt; lt;/p gt; lt;/body gt; lt;/html gt; //]] gt;// lt;/![CDATA[ gt; //]] gt;// //]] gt;// ////

Žinote, ką norite žinoti?
Užsisakykite personalizuotą naujienlaiškį.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau