GSM Apsauga jau Lietuvos rinkoje

Publikuota: 2009-09-02
Atnaujinta 2015-06-03 14:12

Didžiausias Baltijos šalyse namų apsaugos sistemų įrengėjas ir įmonėms GPS logistinių paslaugu siūlintį įmonė GSMvalve OU (angliškai GSM Security) startavo Lietuvoje. GSMvalve OU dukterinė įmonė GSM Apsauga UAB tikisi per du metus augti į didžiausia namu apsaugos sistemų irengijančiu įmoniu Lietuvoje.

SPAUDOS PRANE Scaron;IMAS
2009m. rugsėjo 02d.
GSMvalve O Uuml; (GSM Security) jau Lietuvoje.Didžiausias Baltijos scaron;alyse namų apsaugos sistemų įrengėjas ir įmonėms GPS logistinių paslaugu siūlintį įmonė GSMvalve OU (angli scaron;kai GSM security) startavo Lietuvoje. GSMvalve OU dukterinė įmonė GSM Apsauga UAB tikisi per du metus augti į didžiausia namu apsaugos sistemų irengijančiu įmoniu Lietuvoje.GSM security tūri vir scaron; 4500 namų apsaugos sistemos klientu Estijoje ir Latvijoje ir vir scaron; 300 klientu-įmoniu naudojanti GPS logistines paslaugos.GSM Apsauga UAB planuoja per pirmus metus įrengti vir scaron; 500 belaidžių apsaugos sistemu Lietuvoje. Nuo 2009m spalio mėn įmonė pradeda siūlit GPS logistines paslaugos.bdquo;Per ketures metus GSMvalve OU i scaron;augo kaip didžiausias belaidės apsaugos sistemu įrengejas Estijoje. Kas menesi vir scaron; 100 nauju GSM apsaugos sistemu yra parduota ir įrengta. Lietuvoje potencialas yra dar didesnis. Pradesime siūlit savo paslauga pradžioje Vilniuje ir 100 km aplink. Veliau planuojame atidaryti atstovus Kaune, Klaipėdoje, Scaron;iauliuose ir Panevėžyje" pasake GSMvalve OU valdybos narys Joona Saluveer.bdquo;Baltijos scaron;alyse situacija pana scaron;u kaip ir kituose Vidurių ir Rytų-Europos scaron;alyse, kur daug yra dar naudojima senu laidyniu apsaugos sistemu. Daug namu yra i scaron; vis be jokios prie scaron; gaisrinės arba prie scaron; vagystes apsaugos sistemu. Įranga, naudojanti GSM ry scaron;io, yra iki scaron;iol patikimiausia ir paprastam naudotojam galymos techninio apsaugos sprendimai. Kiekvienas mobilio telefono savininkas yra mūsu potencialus klientas," pasake GSM Apsauga UAB vadovas Joona Saluveer.Belaidė GSM namų apsaugos sistema informuoja klienta arba jo atstova apie kilusį pavojų SMS žinute ir paskambindama kliento nurodytais mobiliojo telefono numeriais. Sistema informuoja apie konkretaus jutiklio (prie scaron;gaisrinis, judesio, stiklo) signalą.Apsaugos įmonės GSM Apsauga UAB (www.gsmapsauga.lt) paslauga yra visi scaron;kai belaidė ir mobilio ry scaron;io naudojanti namų apsaugos sistema. GSM Apsauga siūlo belaidžio sistemo įrengimą ir aptarnavimą, klientai gali naudotis 24 val pagalbos ir tures asmenini vadybininka. Paslaugos kaina bus pigiau lyginant su kitu apsaugos sistemu. PAPILDOMA INFORMACIJA:

table>

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau
Joona Saluveer
GSMvalve OU valdybos narys
GSM Apsauga UAB direktorius E-pa scaron;tas: info@gsmapsauga.lt
Tel: 8 5 2710224