Vilniaus universitete duris atveria šeštoji Europos teisės vasaros mokykla

Publikuota: 2009-07-01
Atnaujinta 2015-06-03 16:21

Šiandien Vilniaus universitete duris atveria šeštoji Europos teisės vasaros mokykla. Tai jau tradicinis ir Lietuvoje alternatyvų neturintis tarptautinis projektas.

Scaron;iandien Vilniaus universitete duris atveria scaron;e scaron;toji Europos teisės vasaros mokykla. Tai jau tradicinis ir Lietuvoje alternatyvų neturintis tarptautinis projektas.Unikalią Europos teisės vasaros mokyklą kasmet inicijuoja Vilniaus universiteto Teisės fakultetas, Frankfurto prie Maino J. W. Goethe (Vokietija) bei Paryžiaus X-Nanterre (Prancūzija) universitetai. Scaron;iemet po seniausio Rytų Europoje Vilniaus universiteto arkomis susirinks apie 30 lietuvių, vokiečių ir prancūzų bei - pirmą kartą - lenkų studentų i scaron; Lodzės universiteto. Jungiančioji 2009 m. vasaros tema - bdquo;Ar Europos Sąjunga yra vertybių sąjunga?". Projekto dalyviai scaron;įkart bandys ai scaron;kintis, ar Europos Sąjunga (ES) turi ir siekia turėti ar ginti kokias nors vertybes, ar gali identifikuoti save su tam tikromis vertybėmis. O ir apskritai - ar yra bendrų vertybių, o tos atskiros valstybių i scaron;pažįstamos vertybės jungia ar skiria ES nares.Europos teisės vasaros mokykla truks a scaron;tuonias dienas. Pirmąjį vakarą atidaro i scaron;kilminga ceremonija Vilniaus universiteto Mažojoje Auloje. Gausi programa vokiečių ir prancūzų kalbomis dalyviams žada atskiras paskaitas ir bendrus seminarus, diskusijas su visų universitetų profesoriais ir mokslininkais: prancūzais Otmar Seul, Patrick Daillier, vokiečiais Peter Gilles, Helmut Kohl, Manfred Weiss, lietuviais Vytautu Nekro scaron;iumi, Tomu Davuliu ir kt. Be to, dalyviai turės puikią galimybę užmegzti pažintis su savo bendraamžiais i scaron; kitų Europos universitetų ir kultūrinės programos metu, t. y. lankydami Dainų scaron;ventės renginius, parodas, pakeliaudami baidarėmis ir kt.Visi Europos teisės vasaros mokyklos dalyviai gaus trijų auk scaron;tųjų mokyklų kartu i scaron;duotus sertifikatus. Tai nėra oficialus diplomas, tačiau teisininkai jį vertina kaip svarią pagalbą ar savoti scaron;ką rekomendaciją įsidarbinant. Per keturis metus Europos teisės vasaros mokyklos sertifikatus jau įgijo beveik 150 studentų.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau