TEZ TOUR viešuosius ryšius Lietuvoje patikėjo „VIP Viešosios informacijos partneriams“

Publikuota: 2009-07-01
Atnaujinta 2015-06-03 16:36

Nuo š. m. liepos mėnesio tarptautinis kelionių organizatorius TEZ TOUR viešinimo partneriais Lietuvoje pasirinko kompleksines komunikacijos bei reklamos paslaugas teikiančią įmonę „VIP viešosios informacijos partneriai“ - vienos žinomiausių JAV viešųjų ryšių ir konsultavimo kompanijos „Mercury Public Affairs“ atstovus Vidurio ir Rytų Europoje.

Normal 0 19 false false false LT X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 Anot TEZ TOUR rinkodaros vadovės Irmos Korsakaitės, ry scaron;ių su visuomene partneriai buvo pasirinkti įvertinus jų patirtį, dirbant su stambiais projektais, ir dėl sutapusio požiūrio į vie scaron;ųjų ry scaron;ių organizavimą turizmo srityje. bdquo;Tikimės, kad kartu pasieksime dar geresnių rezultatų, apie TEZ TOUR veiklą informuodami savo verslo partnerius, Lietuvos keliautojus bei plačiąją visuomenę" - pridūrė I. Korsakaitė.bdquo;Atsižvelgdami į rinkos bei vartotojų poreikių pokyčius, nuolat ie scaron;kome efektyvių būdų, kad mūsų partneriai ir būsimi keliautojai būtų tinkamai informuoti ir pasitikėtų daugelyje scaron;alių gerai žinomu tarptautinio kelionių organizatoriaus prekės ženklu", - partnerių pasikeitimą komentavo I. Korsakaitė.UAB bdquo;VIP Vie scaron;osios informacijos partneriai" direktorius Darius Gudelis būsimą darbą su TEZ TOUR vertina kaip naują ir įdomų i scaron; scaron;ūkį sparčiai besikeičiančioje i scaron;vykstamojo turizmo paslaugų rinkoje.bdquo;Džiaugiamės, kad mūsų kompanija įgijo sparčiausiai Lietuvoje augančio tarptautinio kelionių organizatoriaus pasitikėjimą - tikimės sėkmingo bei ilgalaikio bendradarbiavimo ir abipusiai gerų rezultatų", - teigė D. Gudelis.Apie TEZ TOURNuo 1994 m. dirbantis turki scaron;ko kapitalo tarptautinis kelionių organizatorius, vienijantis 20 tarptautinių kompanijų. TEZ TOUR Lietuvoje nuo 2003 m. sėkmingai organizuoja keliones į Turkiją, Egiptą, Graikiją, Ispaniją, Tailandą, Kubą, Dominikos Respubliką ir kitas scaron;alis. Operatyviai dirbdami su moderniausia įranga, TEZ TOUR siūlo ypač greitą vietų lėktuvuose ir vie scaron;bučiuose rezervavimą, saugų ir kokybi scaron;ką pervežimą oro transportu. Kiekvienoje scaron;alyje sutinkančiuosius ofisus turintis TEZ TOUR garantuoja kelionių saugumą ir patikimumą, o profesionalūs TEZ TOUR gidai - gausius ir nei scaron;blėstančius įspūdžius. Ir visa tai tam, kad poilsis būtų malonus ir nepamir scaron;tamas. Apie UAB bdquo;VIP vie scaron;osios informacijos partneriai"Įmonė, teikianti kompleksines komunikacijos ir reklamos paslaugas, yra vienos žinomiausių JAV vie scaron;ųjų ry scaron;ių ir konsultavimo kompanijos bdquo;Mercury Public Affairs" partneriai ir atstovai Vidurio ir Rytų Europoje. Scaron;iuo metu kompanija dirba su: LR Aplinkos ministerija, Valstybiniu turizmo departamentu, LR Vidaus reikalų ministerija, LR Ūkio ministerija, Valstybine Lietuvos darbo birža, UAB bdquo;Ernst amp;Young", bdquo;Eglės" sanatorija, Europos komisija, LOHR industrie, Latvijos turizmo plėtros agentūra, Estijos bendrove (Estijos turizmo departamentu), Urbico ir kt.
Dėl papildomos informacijos pra scaron;ome kreiptis: Normal 0 19 false false false LT X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 Irma KorsakaitėTEZ TOUR rinkodaros vadovėmob. +370 616 83323tel. +370 5 2121101el. p. irma.korsakaite@teztour.lt Normal 0 19 false false false LT X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 Darius GudelisUAB bdquo;VIP Vie scaron;osios informacijos partneriai" direktoriusmob. +37061548277tel. +370 5 2154964el. p. darius.gudelis@vipcommunications.lt
Normal 0 19 false false false LT X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Temos:

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau