Keliautojai aktyviau perka neįvykusios kelionės bei laikinojo turto draudimo polisus

Publikuota: 2009-06-30
Atnaujinta 2015-06-03 16:20

Poilsiauti į užsienio valstybes vykstantys šalies gyventojai vis dažniau ima draustis neįvykusios kelionės bei laikinuoju turto draudimu. Anot bendrovės „BTA Draudimas“ atstovų, per balandžio – birželio mėnesius laikinojo turto draudimo pardavimai išaugo 2,16 karto, o neįvykusios kelionės – 3,7 karto.

bdquo;Dėl didėjančio nedarbo scaron;alyje auga nusikalstamumo lygis, todėl vykstantys atostogauti gyventojai ima labiau rūpintis paliekamo turto saugumu. Prie scaron; i scaron;vykdami klientai draudžia savo gyvenamuosius namus ar butus, vasarnamius. Taip pat namuose esantį kilnojamąjį turtą: baldus, garso, vaizdo, kompiuterinę techniką", - sakė bendrovės bdquo;BTA Draudimas" Asmens draudimo skyriaus vadovė Zofija Andžejevska.Neįvykusios kelionės draudimo populiarumą draudimo ekspertė sieja su taupymo vajaus pradžia - scaron;is polisas leidžia atgauti visus pinigus tais atvejais, kuomet dėl nuo kliento nepriklausančių priežasčių i scaron; anksto apmokėta kelionė neįvykstabdquo;Neįvykusios kelionės draudimas leidžia atgauti visus pinigus už kelionę, jei likus kelioms dienoms iki jos, žmogus susirgo ar patyrė sunkią traumą, jei pana scaron;ios nelaimės i scaron;tiko jo artimuosius. Kompensuojama ir tais atvejais, kuomet likus mažiau nei 3 dienoms iki kelionės apdraustasis patyrė ne mažesnius nei 3 tūkst. eurų siekiančius materialinius nuostolius", - pavyzdžius vardijo Z. Andžejevska.Anot jos, dažniausiai scaron;iuos polisus įsigyja keliautojai, perkantys kompleksines kelionių draudimo paslaugas. Į paketą taip pat įeina medicinos i scaron;laidų, nelaimingų atsitikimų, bagažo dingimo, civilinės atsakomybes, namuose palikto turto draudimai. bdquo;Tai ypač aktualu į egzoti scaron;kesnes ar ekstremalias keliones besileidžiantiems žmonėms dėl įvairių ligų ar traumų tikimybės. Abiem atvejais kompleksinį draudimą įsigijusiems klientams garantuojame visų būtinųjų medicininių i scaron;laidų, įskaitant repatrijavimą, apmokėjimą", - teigė Z. Andžejevska.Gyventojų patogumui laikino turto draudimo bei neįvykusios kelionės draudimo polisus galima įsigyti tiek bdquo;BTA Draudimo" atstovybėse, tiek kelionių agentūrose. Jį pirkti galima ir internetu - tokiu atveju klientai sutaupo ne tik laiko, bet ir pinigų.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau