Prasidėjo naujas ES "Gateway" programos paraiškų teikimo etapas.

Publikuota: 2009-06-28
Atnaujinta 2015-06-03 16:20

Prasidėjo naujas ES „Gateway“ programos paraiškų teikimo etapas. Kviečiamos dalyvauti informacines ir komunikacines technologijas bei sveikatos priežiūros ir medicinos technologijas vystančios įmonės.

ES bdquo;Gateway" programa, pradėta įgyvendinti nuo 2008 m. birželio 2 d., suteikia galimybę gauti profesionalias konsultacijas ES įmonėms, kurios siekia plėtoti savo verslą Japonijoje ir Pietų Korėjoje bei siūlo joms sudalyvauti vienos savaitės verslo susitikimuose su scaron;ių scaron;alių atstovais. Naujas scaron;io verslo bendradarbiavimo programos etapas remiasi kampanijos bdquo;Gateway to Japan" patirtimi, kurios dėka per paskutinius 14 metų verslo partnerius Japonijoje rado maždaug 2 500 Europos įmonių."Per ateinančius scaron;e scaron;erius metus ES bdquo;Gateway"programa rems Europos Sąjungos strategiją, kuria skatinama vystyti verslą bei plėtoti investicijas Japonijoje ir Pietų Korėjoje. A scaron; tikiuosi, kad Europos verslo bendruomenė pasinaudos naujomis ES bdquo;Gateway"programos galimybėmis", - pabrėžia i scaron;orinių ry scaron;ių ir Europos kaimynystės politikos komisarė Benita Ferrero-Waldner.Ankstesnės bdquo;Gateway to Japan" programos (1994-2007 m.) įvertinimas atskleidė akivaizdžią naudą ir teigiamą įtaką, siekiant perprasti Japonijos rinką, sustiprinti verslo kontaktų bei investicijų perspektyvas. Siekiant didesnio efektyvumo, programos pobūdis buvo patobulintas: nauja programa apima technologijų bei dizaino sektorių įmones. Patirtis parodė, jog norint sėkmingai vystyti verslo strategiją Japonijoje ir Korėjoje, scaron;ių sektorių įmonėms reikia geriau suprasti teisinę bazę bei įgyti daugiau žinių apie rinkos perspektyvas.Scaron;ių verslo susitikimų, kurių metu ES bdquo;Gateway" programos dalyvius konsultuos patyrę profesionalai, gerai pažįstantys Japonijos bei Korėjos verslo aplinką, tikslas yra atkreipti dėmesį į tokius galimus sunkumus kaip įvairios procedūros ar poreikis tinkamai pritaikyti produkto specifikacijas. Yra tikimasi, kad planuojami verslo susitikimai taip pat padidins bendradarbiavimo tarp Europos įmonių bei Japonijos ir Korėjos verslo atstovų galimybes bei padės suprasti verslo plėtros Japonijoje bei Korėjoje ypatumus i scaron; "pirmų lūpų".ES bdquo;Gateway"programos dėka per ateinančius 6 metus yra planuojama suorganizuoti apie 30 verslo susitikimų Japonijoje bei 15 - Pietų Korėjoje. Susitikimai bus organizuojami atsižvelgiant į ekonomikos sektorių ir įtrauks iki 40 ES įmonių Japonijoje bei iki 30 ES įmonių - Korėjoje.Artimiausi verslo susitikimai planuojami scaron;iuose sektoriuose:Japonijoje:Informacinės ir komunikacinės technologijos:

  • Verslo savaitė: 2009 m. lapkričio 30 d. - gruodžio 4 d.
  • Parai scaron;kos priimamos iki 2009 m. liepos 17 d.
Pietų Korėjoje:Sveikatos priežiūros ir medicinos technologijos:
  • Verslo savaitė: 2009 m. lapkričio 23-27 d.
  • Parai scaron;kos priimamos iki 2009 m. liepos 20 d.
Kur kreiptis?Informacija apie naują ES bdquo;Gateway"programą bei parai scaron;kas galite rasti internetinėje svetainėje: www.eu-gateway.eu. Detalesnę informaciją apie ES bdquo;Gateway" programą bei susitikimus teikia programos koordinatorius Baltijos scaron;alyse Cyprian Zielonka, czielonka@eu-gateway.eu.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Temos:

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau