Ūkio banke – Vlado Mackevičiaus tapybos darbų paroda

Publikuota: 2009-06-25
Atnaujinta 2015-06-03 16:29

Ūkio banko privačios bankininkystės departamente Vilniuje atidaroma dailininko Vlado Mackevičiaus tapybos darbų paroda. Joje bus eksponuojama viena žymiausių menininko kolekcijų „Sapnai“, išsiskirianti ryškiomis spalvomis, giliomis potekstėmis bei aiškiomis nuotaikomis.

Vladas Mackevičius ndash; vienas ry scaron;kiausių jaunosios kartos menininkų, gimęs 1981 m. 2005-aisiais Vilniuje duris atvėrė scaron;io menininko vardu pavadinta asmeninė galerija. Menininko tapyba puo scaron;ia pasaulyje žinomų dainininkų Joe Cockerio, Vaya Con Dios, Roisin Murphy, Filipo Kirkorovo ir kompozitoriaus Ennio Morricone namų sienas. 2007-aisiais menininko darbas buvo padovanotas ir Vatikanui. bdquo;Tikiu, kad ateityje V. Mackevičiaus vardas pasaulyje skambės dar garsiau. Tai - menininkas, i scaron;siskiriantis originaliais darbais, sužavėjusiais ne vieną garsenybę. Jo tapybos darbai netruks atsidurti garsių kolekcionierių rinkiniuose, todėl džiaugiamės galimybe pristatyti juos ir savo klientams ldquo;, - sakė Ūkio banko Privačios bankininkystės departamento direktorė Živilė Geralavičiūtė ndash; Dav?dov. Kūrėjo pažintis su profesionaliuoju menu prasidėjo nuo interjero dizaino studijų, tačiau studijuodamas jis jautė didelį potraukį vaizduojamajam menui. Profesionaliai tapyti V.Mackevičius pradėjo 2003 metais, derindamas scaron;į meną su tuo metu projektuojamais interjerais. Menininkas taip pat aktyviai domisi freskomis bei keramika. Savo aistrai - tapybai - jis paskyrė pastaruosius penkerius kūrybos metus. V.Mackevičiaus nutapyti paveikslai dirbtuvėse ilgai neužsibūna. Už originalų požiūrį menininkas vertinamas ne tik Lietuvoje, tačiau ir daugelyje užsienio valstybių. Vienas svarbiausių jo tikslų ndash; per meną perduoti kuo daugiau teigiamų emocijų negatyvumo ir pavydo kupinam pasauliui, atkreipti dėmesį į tikrąsias vertybes ir humani scaron;kumą. V. Mackevičiaus kūrybinis kredo ndash; bdquo;atiduoti visą laiką yra geriau negu gauti ldquo;. Dailininko darbais Ūkio banko privačios bankininkystės klientai bei svečiai gali grožėtis kiekvieną darbo dieną.

Žinote, ką norite žinoti?
Užsisakykite personalizuotą naujienlaiškį.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau