Robinas Sharma išrinktajai Prezidentei Daliai Grybauskaitei linki svajoti ir švytėti

Publikuota: 2009-06-25
Atnaujinta 2015-06-03 16:25

Pasaulinių bestselerių autorius ir lyderystės ekspertas Robinas Sharma linki išrinktajai Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei nenustoti svajoti ir švytėti. Tokius linkėjimus vienas garsiausių lyderystės mokytojų užrašė Prezidentei įteiktose knygose „Kelias į didingumą“ ir „Vienuolis, kuris pardavė Ferrarį“. Kartu su autoriaus pasirašytomis knygomis D. Grybauskaitei buvo įteiktas asmeninis kvietimas apsilankyti rugsėjo 15 d. Vilniuje rengiamame R. Sharmos seminare.

bdquo;Keep Dreaming" ir bdquo;Keep Shining" (angl. bdquo;nenustokite svajoti" ir bdquo;nenustokite scaron;vytėti") - tokie linkėjimai tinka ne tik valstybės vadovei, bet ir visiems scaron;alies žmonėms. R. Sharma į Vilnių atvyksta jau antrą kartą, scaron;įkart jis dalinsis įžvalgomis apie lyderystės reik scaron;mę asmeniniame gyvenime ir versle dabartinių pokyčių metu. Tai scaron;iuo metu vienas labiausiai rūpimų klausimų žmonėms visame pasaulyje.R. Sharma yra vienas geriausių specialistų pokyčių valdymo ir asmenybės meistri scaron;kumo srityse, daugiau nei de scaron;imt metų sėkmingai bendradarbiauja su vadovais visame pasaulyje. Buvęs teisininkas, turintis teisės magistro laipsnį, jis yra populiarus lyderių mokytojas, dirbęs su milijardieriais, auk scaron;čiausiojo lygio vadovais, žymiais verslininkais.R. Sharma yra vienas geidžiamiausių prane scaron;ėjų, dažnai scenoje pasirodantis kartu su tokiomis asmenybėmis kaip Bill Clinton, Jack Welch, Stephen Covey, Ken Blanchard, Deepak Chopra ir kt.R. Sharma para scaron;ė 10 pasaulinių bestselerių apie lyderystę ir asmeninį tobulėjimą. Jo kūriniai i scaron;leisti beveik 70 skirtingų kalbų. Lietuvi scaron;kai i scaron;leistos tokios didelio populiarumo sulaukusios knygos kaip bdquo;Vienuolis, kuris pardavė Ferrarį", bdquo;Kelias į didingumą", bdquo;Kas verks, kai tu mirsi", bdquo; Scaron;ventasis, banglentininkas ir vadovas", bdquo;Vienuolio, kuris pardavė bdquo;Ferrarį", lyderiavimo i scaron;mintis", bdquo;Vienuolio, kuris pardavė bdquo;Ferrarį", scaron;eimos i scaron;minties pamokos" ir kitos.R. Sharmos knygas skaito auk scaron;čiausiojo lygio vadovai, politiniai lyderiai, kino ir muzikos žvaigždės, sporto įžymybės ir žmonės i scaron; kitų veiklos sričių. Vien per paskutinius penkerius metus parduota daugiau nei 1,5 milijono jo para scaron;ytų knygų egzempliorių. Lietuvoje scaron;io lyderystės eksperto kūriniai taip pat patenka į geriausiai parduodamų knygų sąra scaron;us.R. Sharmos darbas padarė įtaką milijonų žmonių gyvenimui visame pasaulyje. Lietuvoje susitikimas su pasaulinio garso lektoriumi vyks rugsėjo 15 d. Vilniuje, bdquo;Litexpo" parodų ir konferencijų centre.I scaron;samesnė informacija ir registracija į renginį: www.vivapersona.lt. Bilietus į R. Sharmos seminarą bdquo;Lyderystė pokyčių metu" taip pat galima įsigyti bdquo;Bilietai LT" kasose.Iki rugpjūčio 1 d. seminaro bilieto kaina - 250 Lt. Vėliau kaina didės.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau