Kaip jau šiandien pradėti prekybą internete be jokių pradinių investicijų

Publikuota: 2009-06-22
Atnaujinta 2015-06-03 16:35

Prekybos ir verslo centras internete Rinkaplius kviečia Jus į seminarą “Kaip jau šiandien pradėti prekybą internete be jokių pradinių investicijų”. Parodysime kaip galite turėti savo e parduotuvę portale Rinkaplius ir visa gausi internete besilankančių potencialių pirkėjų bendrija galės matyti, grožėtis ir pirkti Jūsų prekes ar paslaugas.

Seminarai nemokami. Visiems atvykusiems į seminarą – dovanėlės ir išskirtinės sąlygos internetinei prekybai portale Rinkaplius.

Sumažėjo pardavimai? Spaudžia krizė? Jūs galite i scaron;spręsti scaron;ią problemą! Naujas pats scaron;iuolaiki scaron;kiausias pardavimo kanalas ypatingai palankiomis sąlygomis! Startuokite nemokamai ir labai greitai! Prekybos ir verslo centras internete Rinkaplius kviečia Jus į seminarą ldquo;Kaip jau scaron;iandien pradėti prekybą internete be jokių pradinių investicijų rdquo;. Parodysime kaip galite turėti savo e parduotuvę portale Rinkaplius ir visa gausi internete besilankančių potencialių pirkėjų bendrija galės matyti, grožėtis ir pirkti Jūsų prekes ar paslaugas. Seminarai nemokami. Visiems atvykusiems į seminarą ndash; dovanėlės ir i scaron;skirtinės sąlygos internetinei prekybai portale Rinkaplius. Laikas: birželio mėn. 29 d. 17 val ir birželio mėn. 30 d. 17 val. Trukmė: iki 1,5 val Vieta: K. Petrausko g. 26 , Kaunas (KTU regioninio mokslo parko 4 auk scaron;to Konferencijų salė) Vietų skaičius ribotas. Registruokitės telefonu 8 657 61705 arba el. pa scaron;tu: info@rinkaplius.lt P.S. Užsukite į portalą www.rinkaplius.lt ir jau scaron;iandien atsidarykite savo e parduotuvę. Primename, kad taip pat galite registruokitis atvirame, nemokamame Verslo įmonių kataloge.

Žinote, ką norite žinoti?
Užsisakykite personalizuotą naujienlaiškį.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau