Garsiausi pasaulio lietuviai verslininkai rinksis Vilniuje

Publikuota: 2009-06-17
Atnaujinta 2015-06-03 16:27

Liepos 2-3 dienomis Vilniuje vyks Pasaulio lietuvių ekonomikos forumas (PLEF): „Konkurencinga Lietuva: inovatyvi ekonomika, efektyvi verslo plėtra ir investicijos“. Ketinimą dalyvauti forume pareiškė daugiau kaip šimtas užsienio įmonių atstovų ir ekonomikos ekspertų iš 24 pasaulio šalių. Tarp jų – buvęs JAV Prezidento Billo Clintono administracijos iždo sekretoriaus pavaduotojas Rogeris Altmanas, „Cicero Capital“ generalinis direktorius Oates James, „Strategic Staffing Solutions“ steigėja ir vadovė Cynthia Pasky.

bdquo; Scaron;io renginio tikslas - įtraukti pasaulio lietuvius, verslininkus ir ekonomikos sričių ekspertus į Lietuvos ekonominį gyvenimą, sutvirtinti jų emocinius ry scaron;ius su Lietuva ir paskatinti juos plėtoti verslą mūsų scaron;alyje", - sako forumą organizuojančios Lietuvos verslo konfederacijos | ICC Lietuva generalinis direktorius Algimantas Akstinas. Jo teigimu, į PLEF jau dabar užsiregistravo apie 90 lietuvių kilmės įmonių savininkų ir vadovų, bankų viceprezidentų, finansų ir ekonomikos ekspertų i scaron; įvairių scaron;alių.Į forumą susirinks gausus būrys lietuvių bdquo;Londono Sičio" klubo narių - žymūs ekspertai, verslo lyderiai bei vadovai. Tarp jų - klubo prezidentas, bdquo;Spencer House Capital Management LLP" partneris Darius Daubaras, kompanijos bdquo;Chevron" atstovas Egis Rimkus,JAV kompanijos bdquo;State Street Global Advisors" viceprezidentas Almintas Povilaitis, Scaron;veicarijos kompanijos bdquo;Agus Capital Management SA" direktorius Gintautas Berta scaron;ius, JAV banko bdquo;Eagle Bank" viceprezidentas Rokas Berezniovas, Prancūzijoje veikiančios advokatų kontoros vadovas Mažvydas Michalauskas, bdquo;Food Depot International" prezidentė Angelė Kavak, Jungtinės karalystės Oksfordo universiteto dėstytojas Rimvydas Juskaitis ir kiti.Taip pat į PLEF atvyksta britų investicijų ir konsultacijų įmonės bdquo;Equity and Grant Limited" vadovai, ypač aktyviai dirbantys pritraukiant Jungtinės Karalystės kapitalo investicijas į Lietuvą. bdquo;Lietuva - puiki vieta įmonėms, ie scaron;kančioms partnerių gamybai ir pramonei plėtoti, precizi scaron;kai atliekančių auk scaron;tos kvalifikacijos inžinerijos, surinkimo ir mokslinių tyrimų darbus", - įsitikinęs bdquo;Equity and Grant Limited" direktorius Markas Gaskellas.Atvykstančius verslininkus domina prekių ir paslaugų eksportas, importas, prekyba biotechnologiniais prietaisais, sistemomis, aplinkosauga, ekologiniai projektai. Jų akiratyje - finansų, verslo ir investavimo strategijos, pasaulinė įmonių vadovų atranka, informacinių technologijų, spaudos, IT įmonių plėtra,verslo teisinės konsultacijos įvairiose scaron;alyse ir investicijos.Lietuvos verslo konfederacija | ICC Lietuva atstovauja reik scaron;mingiausioms paslaugų ir prekybos įmonėms bei jų asociacijoms. Konfederacija yra bdquo;International Chambers of Commerce" narė.Organizacijos tikslas - būti pastoviu ir kvalifikuotu partneriu, skaidriai ir efektyviai atstovauti narių ir kitų suinteresuotų scaron;alies ūkio subjektų teisėtiems interesams, kurti palankią teisinę bazę ir aplinką nacionalinio verslo plėtrai. Konfederacija jungia 44 narius, kurie sukuria apie 19 proc. viso Lietuvos BVP, 10 proc. visų užimtų darbo vietų. Organizacijos narių metinė apyvarta yra 41,5 mlrd. Lt, t.y. apie21 proc. metinės apyvartos Lietuvoje.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau