„Langas į ateitį“ Baltijos jūros regiono šalims pristatė sėkmingą ES struktūrinės paramos projektą Lietuvoje

Publikuota: 2009-06-16
Atnaujinta 2015-06-03 16:29

Birželio 11-12 d. asociacija „Langas į ateitį“ buvo pakviesta atstovauti Lietuvai ir pristatyti sėkmingai įgyvendintą 50 000 Lietuvos gyventojų mokymų projektą Švedijos tarptautinės plėtros agentūros (SIDA) ir Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos organizuotoje parodoje. Parodos tikslas - pristatyti ES struktūrinės paramos rezultatus Baltijos jūros regiono valstybėse.

Renginys Gotlando saloje Scaron;vedijoje vyko konferencijos bdquo;Baltijos jūros strategija ndash; sanglaudos politikos įgyvendinimas regionuose ldquo; metu. Konferencijoje buvo aptariama, kiek dabartinės Baltijos jūros regionui priklausančių ES valstybių ES struktūrinės paramos lė scaron;omis finansuojamos veiksmų programos yra suderinamos su Baltijos jūros strategijos tikslais, koks vadovaujančių institucijų vaidmuo įgyvendinant strategijoje numatytus tikslus. bdquo;Su kaimyninėmis Baltijos jūros regiono scaron;alimis pasidalijome patirtimi įgyvendinant Europos socialinio fondo finansuojamą nacionalinį gyventojų mokymų projektą bdquo;Lietuvos e.piliečio kompiuterinio ra scaron;tingumo pradmenys ldquo;, kuris buvo skirtas suteikti suaugusiems scaron;alies gyventojams kompiuterio ir interneto naudojimo žinių ir tokiu būdu didinti Lietuvos gyventojų konkurencingumą, sprendžiant kompleksinį valstybės klausimą ndash; didėjančią socialinę atskirtį tarp scaron;alies gyventojų. Parodos ir konferencijos dalyviai aktyviai domėjosi mūsų patirtimi ir gautais rezultatais. Džiaugiamės, kad esame kviečiami atstovauti Lietuvai tarptautiniuose renginiuose ldquo;, - sakė bdquo;Langas į ateitį ldquo; direktorė Loreta Križinauskienė.Konferencijos ir parodos dalyviai aptarė, kaip galima būtų pasitelkti ir sėkmingai panaudoti ES skiriamą finansavimą Baltijos scaron;alių regiono scaron;alims. Parodos lankytojai turėjo galimybę sužinoti, kokie ES fondai yra skirti Baltijos jūros regiono strategijoje numatytiems tikslams įgyvendinti, kiek tam skirta lė scaron;ų, buvo tariamasi ir dėl galimų bendradarbiavimo būdų.Parodoje, be bdquo;Lango į ateitį ldquo;, savo stendus turėjo konferencijos bei parodos organizatoriai ndash; Scaron;vedijos tarptautinės plėtros agentūra SIDA ir LR Finansų ministerija, o taip pat ir dar septynios organizacijos i scaron; Danijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos ir Scaron;vedijos. Jos pristatė parodos lankytojams savo projektus ekologijos, vaikų teisių apsaugos, turizmo, žinių visuomenės kūrimo srityse.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau