„Langas į ateitį“ Baltijos jūros regiono šalims pristatė sėkmingą ES struktūrinės paramos projektą Lietuvoje

Publikuota: 2009-06-16
Atnaujinta 2015-06-03 16:29

Birželio 11-12 d. asociacija „Langas į ateitį“ buvo pakviesta atstovauti Lietuvai ir pristatyti sėkmingai įgyvendintą 50 000 Lietuvos gyventojų mokymų projektą Švedijos tarptautinės plėtros agentūros (SIDA) ir Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos organizuotoje parodoje. Parodos tikslas - pristatyti ES struktūrinės paramos rezultatus Baltijos jūros regiono valstybėse.

Renginys Gotlando saloje Scaron;vedijoje vyko konferencijos bdquo;Baltijos jūros strategija ndash; sanglaudos politikos įgyvendinimas regionuose ldquo; metu. Konferencijoje buvo aptariama, kiek dabartinės Baltijos jūros regionui priklausančių ES valstybių ES struktūrinės paramos lė scaron;omis finansuojamos veiksmų programos yra suderinamos su Baltijos jūros strategijos tikslais, koks vadovaujančių institucijų vaidmuo įgyvendinant strategijoje numatytus tikslus. bdquo;Su kaimyninėmis Baltijos jūros regiono scaron;alimis pasidalijome patirtimi įgyvendinant Europos socialinio fondo finansuojamą nacionalinį gyventojų mokymų projektą bdquo;Lietuvos e.piliečio kompiuterinio ra scaron;tingumo pradmenys ldquo;, kuris buvo skirtas suteikti suaugusiems scaron;alies gyventojams kompiuterio ir interneto naudojimo žinių ir tokiu būdu didinti Lietuvos gyventojų konkurencingumą, sprendžiant kompleksinį valstybės klausimą ndash; didėjančią socialinę atskirtį tarp scaron;alies gyventojų. Parodos ir konferencijos dalyviai aktyviai domėjosi mūsų patirtimi ir gautais rezultatais. Džiaugiamės, kad esame kviečiami atstovauti Lietuvai tarptautiniuose renginiuose ldquo;, - sakė bdquo;Langas į ateitį ldquo; direktorė Loreta Križinauskienė.Konferencijos ir parodos dalyviai aptarė, kaip galima būtų pasitelkti ir sėkmingai panaudoti ES skiriamą finansavimą Baltijos scaron;alių regiono scaron;alims. Parodos lankytojai turėjo galimybę sužinoti, kokie ES fondai yra skirti Baltijos jūros regiono strategijoje numatytiems tikslams įgyvendinti, kiek tam skirta lė scaron;ų, buvo tariamasi ir dėl galimų bendradarbiavimo būdų.Parodoje, be bdquo;Lango į ateitį ldquo;, savo stendus turėjo konferencijos bei parodos organizatoriai ndash; Scaron;vedijos tarptautinės plėtros agentūra SIDA ir LR Finansų ministerija, o taip pat ir dar septynios organizacijos i scaron; Danijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos ir Scaron;vedijos. Jos pristatė parodos lankytojams savo projektus ekologijos, vaikų teisių apsaugos, turizmo, žinių visuomenės kūrimo srityse.

Žinote, ką norite žinoti?
Užsisakykite personalizuotą naujienlaiškį.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau