„Moment Credit“ jau naudojasi Kreditų biuro informacine sistema

Publikuota: 2009-06-15
Atnaujinta 2015-06-03 16:36

Mažas pinigų sumas gyventojams skolinanti bendrovė „Moment Credit“ pradėjo naudotis Kreditų biuro informacine sistema. Kreditų biuras suteikia galimybę vartojimo kreditų bendrovėms saugiai keistis duomenimis apie klientų finansinius įsipareigojimus bei jų vykdymą. Turėdamos šią informaciją, skolinančios bendrovės gali efektyviau valdyti mokumo riziką, ir apsaugoti savo klientus nuo persiskolinimo bei skolinti tik tiems, kurie iš tikrųjų galės pasiskolintą sumą grąžinti.

bdquo;Klientams Kreditų biuras yra tam tikras kokybės ir patikimumo ženklas. Nes jei bendrovė, i scaron; kurios skolinamasi, naudojasi Kreditų biuro paslaugomis, tai rei scaron;kia, kad ji turi galimybę įvertinti kliento finansines galimybes net kai skolinamasi i scaron; skirtingų įmonių. Kreditų biuras, žinoma, veiks ir kaip prevencijos priemonė prie scaron; tuos, kurie i scaron; skirtingų įmonių skolinasi ir persiskolina tyčia", - sakė bdquo;Moment Credit" generalinis direktorius Viktoras Milkevičius.Atsakingo ir saugaus kreditavimo dėka bdquo;Moment Credit" ir dabar pavyko pasiekti gerus skolinimosi rizikos rodiklius. bdquo;Vir scaron; 90 dienų vėluojančių paskolų rodiklis sudarė tik 3,87 proc. i scaron;duotų kreditų sumos, skolinimo gyventojams rinkoje - tai tikrai geras rodiklis. Tačiau su Kredito biuro pagalba, scaron;į rodiklį be abejonės pagerinsime", - prognozuoja V. Milkevičius.Pirmąjį scaron;ių metų ketvirtį bendrovė i scaron;davė 15 263 paskolų arba 6 proc. daugiau nei per ankstesnįjį ketvirtį. Pasak bdquo;Moment Credit" generalinio direktoriaus , tai rodo stabilų sektoriaus augimą, nes skolinimo sektorius Lietuvoje pakankamai jaunas, todėl klientų ratas dar tik formuojasi. bdquo;Labai svarbu scaron;iame etape atrinkti tuos klientus, kurie i scaron; tiesų sugebės laiku grąžinti paskolą. Tai svarbu ne tik todėl, kad būtina tinkamai valdyti verslo riziką, bet ir dėl to, kad vartotojai ekonominio sunkmečio laikotarpiu nevir scaron;ytų savo finansinių galimybių skolindamiesi", - pabrėžė V. Milkevičius.bdquo;Moment Credit" taip pat yra viena i scaron; veiklą pradėjusios ir atsakingą skolinimą skatinančios bdquo;Nacionalinio vartojimo kredito asociacijos" iniciatorė ir steigėja. Asociacijos nariai įsipareigoja laikytis veiklos skaidrumo, analizuojant ir vie scaron;inant duomenis apie vartojimo kreditų sektorių. Asociacijos nariai tapo ir pirmaisiais Kreditų biuro vartotojais. Informaciją apie klientų finansinius įsipareigojimus vartojimo kreditų bendrovės teiks savanori scaron;kai, gavę klientų sutikimą.
Apie bdquo;Moment Credit"
bdquo;Moment Credit" - mažas pinigų sumas (nuo 100 iki 1000 litų) skolinanti bendrovė. Vieną kartą užsiregistravus pasiskolinti galima gauti SMS žinute, internete arba klientų aptarnavimo skyriuose Vilniuje ir Panevėžyje. Daugiau informacijos - www.momentcredit.ltDaugiau informacijos:
Viktoras Milkevičius
bdquo;Moment Credit" generalinis direktorius
Tel. 8 5 23 44 656
el. pa scaron;tas: v.milkevicius@momentcredit.comKarolina Vosyliūtė
Euro RSCG PR projektų vadovė
Mob. tel. +370 673 84 478
el. pa scaron;tas karolina.vosyliute@eurorscg-pr.lt

Žinote, ką norite žinoti?
Užsisakykite personalizuotą naujienlaiškį.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau