Būsto kreditai suteikiami ir be būsto paskolų draudimo

Publikuota: 2009-06-11
Atnaujinta 2015-06-03 16:38

Šį pavasarį daugelį potencialių būsto pirkėjų išgąsdino stipriai išaugusios Būsto Paskolų Draudimo įmokos: gegužės mėnesį jos padidėjo nuo 1,71 proc. iki 4,22 proc. nuo suteikiamo kredito sumos. Tai tapo papildoma finansine kliūtimi, siekiantiems įsigyti nuosavą būstą.

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 Spręsdami potencialių pirkėjų finansavimo problemas ir siekdami palengvinti būsto įsigijimą, AB bdquo;Hanner" ir bendrovę kredituojantis bankas nuo birželio 8 dienos asmenims, įsigyjantiems būstą bdquo;Gudelių scaron;ilo" ir bdquo;Bajorų kalvų" gyvenvietėse, pateikė dar vieną lengvatą. Nuo scaron;iol paskolos būstui sieks 95 proc. turto pardavimo kainos net ir tuo atveju, jei paskola nebus draudžiama UAB "Būsto paskolų draudimas" (BPD). Tuo pačiu bankas nebereikalaus ir turto vertinimo pažymos i scaron; nepriklausomų turto vertintojų.Taigi būsto pirkėjai turės sumokėti tik 5 proc. nuo būsto vertės, kas yra prakti scaron;kai lygu BPD įmokai, kurios nuo scaron;iol nebereikia mokėti.Asmenims, įsigyjantiems būstą bdquo;Gudelių scaron;ilo" ir bdquo;Bajorų kalvų" gyvenvietėse, bankas taip pat suteikia paskolas apdailai įsirengti. Scaron;ių paskolų sąlygos niekuo nesiskiria nuo pagrindinės būsto paskolos sąlygų, t.y. jų metinės palūkanos siekia tik 3%.Pavasarį AB bdquo;Hanner" susitarė su kredituojančiu banku dėl i scaron;skirtinių finansavimo sąlygų klientams, perkantiems butus bdquo;Gudelių scaron;ilo" ir bdquo;Bajorų kalvų" gyvenvietėse. Visų pirma, bankas sutiko i scaron;duoti lengvatines paskolas, kurių metinės palūkanos yra apie 3%. Tokiu būdu klientai gali mokėti mažesnes mėnesines įmokas ir ženkliai sutaupo visu paskolos grąžinimo laikotarpiu (pvz., norint įsigyti 200.000 Lt kainuojantį butą ir pasinaudojus lengvatiniu kreditu, kurio palūkanos yra mažesnės 1%, galima sutaupyti per 60.000 Lt!). Taip pat AB "Hanner" siūlo įsigyti butus i scaron;simokėtinai arba suteikia papildomas paskolas, jeigu banko suteiktas kreditas yra nepakankamas.Mėnesinės įmokos už būstą, įskaitant palūkanas ir kredito grąžinimą, bdquo;Gudelių scaron;ilo" ir bdquo;Bajorų kalvų" gyvenvietėse yra nuo 540 Lt perkantiems vieno kambario butą, nuo 680 Lt perkantiems dviejų kambarių butą ir nuo 1030 Lt perkantiems trijų kambarių butą. Tokie pasiūlymai jau sudomino nemažai pirkėjų, nes mėnesinės įmokos scaron;iuo atveju gerokai mažesnės nei tokio pat buto nuoma.AB "Hanner" teigia, kad pavasarį pradėta akcija pasiteisino: butų pardavimai i scaron;augo daugiau nei 2 kartus, o lengvatinės paskolos nuosavą būstą leidžia įsigyti ir mažesnes pajamas gaunantiems asmenims.Daugiau informacijos telefonu 8-5-2487267Finansų direktorius Algimantas Laurinavičius

Žinote, ką norite žinoti?
Užsisakykite personalizuotą naujienlaiškį.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau