Romanetės — iš laikraščio?

Publikuota: 2009-06-08
Atnaujinta 2015-06-03 16:26

Atsižvelgdama į mados tendencijas, klientų poreikį, UAB „Dextera“ investicijas skyrė naujausiai romanečių gamybos technologijai, leidžiančiai pasiūlyti novatoriškus sprendimus — uždangą nuo saulės pagaminti net ir iš laikraščio ar seno švarko.

UAB bdquo;Dextera ldquo; savo klientams siūlo kokybi scaron;ką, naują produktą už patrauklią kainą. Daug dėmesio skiriantys stiliui novatoriai ie scaron;ko unikalių sprendimų ir savo namų interjerui. bdquo;Daugelis žmonių namus vertina kaip ramybės oazę ir siekia, kad jie būtų jaukūs ir stilingi. Orientuodamiesi į inovacijomis besidominčius, siekiančius i scaron;siskirti i scaron; minios žmones, pradėjome gaminti romanetes i scaron; įvairiausių audinių, net i scaron; roletams skirtų medžiagų ldquo;, mdash; tvirtina UAB bdquo;Dextera ldquo; marketingo vadovė Agnė Strikulienė. Taip pat ji pabrėžia, jog romanečių medžiaga keičiama be jokio vargo: keičiamas yra tik audinys, romanečių konstrukcija lieka pritvirtinta prie lango. bdquo;Žmonių nuotaika dažnai priklauso nuo spalvų. Kai norisi ramybės, jaukumo, renkamės pastelines spalvas, kai trūksta energijos mdash; intensyvias. Tad savo klientams pasiūlėme sprendimą mdash; romanečių audinį keisti nors ir kiekvieną dieną ldquo;. Naujosios romanetės skirtos ne tik tiems, kas nuolat domisi madų tendencijomis, bet ir tiems, kurie siekia taupyti. Agnė Strikulienė teigia: bdquo;Naujas produktas pasižymi ilgaamži scaron;kumu. Galimybė rinktis bet kokią medžiagą romanečių gamybai leidžia rasti tinkamiausią sprendimą, remiantis kainos, kokybės, patvarumo ir stiliaus kriterijais. ldquo; Scaron;ių dienų technologijos suteikia galimybę pasiūlyti inovacinių, klientų interesus atitinkančių sprendimų bei padėti jiems kurti jaukius namus. Apie bendrovę: UAB bdquo;Dextera ldquo; mdash; viena i scaron; didžiausių bendrovių Lietuvoje, gaminančių ir prekiaujančių visų rū scaron;ių uždangomis nuo saulės. Bendrovė didelį dėmesį skiria kokybei, produkto ilgaamži scaron;kumui, novatori scaron;kiems sprendimams bei ekologi scaron;koms produkto gamybai skirtoms medžiagoms. bdquo;Dexera ldquo; savo klientams pristato langines, antialerginius tinklelius nuo vabzdžių, XL vertikalias žaliuzes, atitinkančias naujas madų tendencijas, ir kitus produktus. Kontaktiniai asmenys: Agnė StrikulienėMarketingo vadovėUAB bdquo;Dextera ldquo;Tel. Tel.: +370 37 332233El. pa scaron;tas marketingas@dextera.ltwww.dextera.lt Asta IvanauskienėIntegruotos komunikacijos projektų vadovėUAB bdquo;Visetas rdquo;Mob. tel. +370 616 37085El. pa scaron;tas asta@visetas.ltwww.visetas.ltSkype: visetas

Žinote, ką norite žinoti?
Užsisakykite personalizuotą naujienlaiškį.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau