Pradėkite savo internetinę prekybą portale Rinkaplius

Publikuota: 2009-06-08
Atnaujinta 2015-06-03 16:20

Prekybos ir verslo centras internete Rinkaplius siūlo visiems verslininkams jau paruoštą prekybos internetu platformą. Kiekviena įmonė ar verslininkas gali nemokamai, greitai ir paprastai atsidaryti čia savo e parduotuvę ir pradėti prekiauti internetu.

E prekybos ir verslo centre Rinkaplius Jūsų laukia jau paruo scaron;tos e parduotuvės. Jūs tik suteiksite savo e parduotuvei pavadinimą, patalpinsite prekių apra scaron;ymus, nuotraukas ir tuoj pat tapsite matomi visoje internetinėje erdvėje. Visa tai galėsite padaryti nemokamai, labai paprastai ir su minimaliomis laiko sąnaudomis. Bet kurią prekę i scaron; savo parduotuvės taip pat galėsite parduoti aukcione. Tai leis Jums gauti maksimalią kainą. O kai kurioms prekėms ndash; technologiniams įrengimams, meno kūriniams ir kt. scaron;is pardavimo būdas gali būti labai efektyvus. Scaron;iuo metu virtualioje erdvėje apsiperka vos 6 proc. Lietuvos gyventojų. Tuo tarpu pirmaujančiose Vakarų Europos valstybėse scaron;is skaičius gerokai didesnis (pvz. Danijoje jis vir scaron;ija 50 proc). Mes įsitikinę, kad artimiausiu metu daugelis žmonių atsisuks į apsipirkimą internete ir per keletą metų mes priartėsime prie Vakarų Europos lygio. Ypač tai paskatins ekonominis nuosmukis ir gyventojų noras kuo pigiau apsipirkti. Žinia, elektroninėje prekyboje prekės kaip taisyklė būna pigesnės, nes pardavėjai patiria žymiai mažiau sąnaudų. Tad pradėkite prekiauti internete jau scaron;iandien. Rinkaplius suteikia tam puikias galimybes. Mūsų verslo koncepcija - padėti verslininkams, gamintojams, ūkininkams ir kitiems versliems žmonėms pradėti prekybą internetu nei scaron;leidžiant didelių lė scaron;ų e parduotuvės kūrimui ir administravimui, o tam siūlome tiesiog pasinaudoti jau paruo scaron;ta e prekybos platforma portale www.rinkaplius.lt . Mes užtikriname visapusi scaron;ką metodinę pagalbą, konsultuojame ir padedame Jums, prižiūrime pristatymo procesą bei užtikriname pinigų srautų saugumą. Daugiau informacijos : tel. +370 657 61705, el. pa scaron;tas info@rinkaplius.lt. Portalo Rinkaplius Administracija

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau