„Panasonic“ pradeda gaminti 10-tos klasės SDHC atminties korteles

Publikuota: 2009-06-08
Atnaujinta 2015-06-03 16:26

„Panasonic“ paskelbė pradedanti tiekti Europai ir kitoms rinkoms 10-tos spartos klasės SDHC atminties korteles. 10 klasė – tai naujas spartos specifikacijos standartas, kurį nustatė SD kortelių asociacija kaip dalį „SD Card Specification Ver.3.0“ specifikacijos, atitinkančios reikalavimus, keliamus didelės raiškos serijiniam fotografavimui ir didelės apimties didelės raiškos filmavimui.

Remiantis 3 kadrų per sekundę serijinio fotografavimo pavyzdžiu (1 kadras yra lygus 3 MB), į 10 klasės kortelę galima nepertraukiamai įra scaron;yti didelį duomenų kiekį, nepraleidžiant svarbių kadrų ir nedarant įra scaron;ymo pauzių. bdquo;Panasonic ldquo; GOLD seriją sudarys pirmosios pasaulyje atminties kortelės, atitinkančios naująją spartos klasę. Naująją kortelių seriją sudarys tokie keturi modeliai: RP-SDW04G (4GB) / RP-SDW08G (8GB) / RP-SDW16G (16GB) / RP-SDW32G (32GB).Dabartiniai bdquo;Panasonic ldquo; 6 klasės modeliai scaron;iuo metu yra auk scaron;tai vertinami rinkoje dėl jų didžiulės spartos ir patikimumo, taip pat dėl naudotojo patogumui pritaikytų savybių (pavyzdžiui, etiketę su atmintine). 32 GB didelės talpos modeliui buvo skirtas TIPA apdovanojimas* bdquo;Geriausia 2009 metų vaizdo įra scaron;ymo laikmena ldquo;. Naujoji GOLD serija ne tik paveldėjo visus dabartinės 6 klasės privalumus, bet ir dar labiau padidino duomenų perdavimo spartą. 10 klasės spartos charakteristikos ir maksimalus 22 MB/s duomenų perdavimo greitis kartu su intelektualiuoju valdymu yra idealiai pritaikyti didelės apimties duomenų įra scaron;ymui ir perkėlimui į didelės rai scaron;kos įrenginius. Be to, duomenis i scaron; naujųjų kortelių galima didele sparta perkelti į kompiuterį. Didelės apimties AVCHD bdquo;Full HD ldquo; vaizdo duomenis i scaron; pilnai įra scaron;ytos naujosios GOLD kortelės galima perkelti į kompiuterį maždaug 40 % greičiau nei naudojant 4 klasės kortelę. bdquo;Panasonic ldquo; taip pat pristatys SILVER serijos 4 klasės korteles, kurių maksimali duomenų perdavimo sparta iki 20 MB/s idealiai tinka didelės rai scaron;kos vaizdo įra scaron;ymui. Visi nauji modeliai bus i scaron;leisti ekologi scaron;kose pakuotėse, kuriose, lyginant su ankstesnėmis pakuotėmis, plastiko kiekis sumažintas 90 %.* TIPA ndash; Technical Image Press Association (liet.: Techninių vaizdų spaudos asociacija)

Žinote, ką norite žinoti?
Užsisakykite personalizuotą naujienlaiškį.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau