Balsas.lt drauge su tinklaraštininkais kuria rubriką "Medija"

Publikuota: 2009-05-26
Atnaujinta 2015-06-03 16:20

Balsas.lt pradeda bendradarbiauti su tinklaraščiais, rašančiais apie rinkodarą bei komunikaciją, ir bendromis jėgomis plečia „Verslo“ rubriką.

Bendradarbiaudamas su tinklara scaron;čiais, ra scaron;ančiais apie mediją, Balsas.lt publikuos geriausius jų straipsnius bdquo;Verslo ldquo; rubrikos skiltyje bdquo;Reklama ir žiniasklaida ldquo;, kuri nuo scaron;iol vadinsis bdquo;Medija ldquo;. Ateityje planuojama bendradarbiauti ir su tinklara scaron;čiais, ra scaron;ančiais apie kitas sritis.Balsas.lt skaitytojai atnaujintoje rubrikoje ras Balsas.lt žurnalistų kuriamą turinį bei rinkodarininkams gerai žinomų ir ne vienus metus savo blogą ra scaron;ančių tinklara scaron;tininkų straipsnius, analizes, komentarus. bdquo;Naujas ir kokybi scaron;kas turinys, kurį kuria patyrę ir stiprias pozicijas i scaron;sikovoję tinklara scaron;čiai, dar labiau praplės bei sustiprins bdquo;Verslo ldquo; rubriką, ndash; sakė portalo balsas.lt ir savaitra scaron;čio bdquo;Balsas.lt savaitė ldquo; vyriausiasis redaktorius Arūnas Brazauskas. ndash; Per artimiausią mėnesį scaron;i rubrika atsiras ir savaitra scaron;tyje bdquo;Balsas.lt savaitė ldquo;.Naujoji rubrika apims interneto tendencijų, rinkodaros, reklamos, tradicinės ir socialinės žiniasklaidos, socialinių tinklų temas. bdquo;Nesiekiame sukurti didelį blogų tinklą ir pritraukti kuo didesnį skaičių pradedančiųjų ra scaron;yti, nes patirtis rodo, kad scaron;is būdas duoda trumpalaikį rezultatą. Siekiame savo skaitytojams pateikti kuo įvairesnę ir objektyvesnę informaciją, todėl radome naują būdą, kaip i scaron;naudoti blogo teikiamas galimybes ldquo;, ndash; teigė Balsas.lt marketingo vadovė Dovilė Ramo scaron;kaitėBalsas.lt "Medija partneriais" jau tapo scaron;ie tinklara scaron;čiai: Marketer.lt, Dansu.lt, Uagadugu.Blogas.lt, Insipred.lt, Simonas Bartkus bei Opinija.lt.
Daugiau informacijos:Dovilė Ramo scaron;kaitė
Balsas.lt marketingo vadovė
Tel. 8 614 213 13
El.pa scaron;tas: dovile@epasas.lt

Žinote, ką norite žinoti?
Užsisakykite personalizuotą naujienlaiškį.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau