HP paskelbė 2009-ųjų metų antrojo ketvirčio finansinius rezultatus

Publikuota: 2009-05-22
Atnaujinta 2015-06-03 16:28

Vilnius, 2009 m. gegužės 22 d. Šią savaitę paskelbtais pasaulinės technologijų kompanijos „Hewlett-Packard“ (HP) 2009-ųjų metų antrojo finansinio ketvirčio, pasibaigusio balandžio 30 d., duomenimis, HP grynosios pajamos sudarė 27,4 mlrd. JAV dolerių arba 3 proc. mažiau, palyginus su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu. Tačiau atsižvelgus į valiutų svyravimus ir jų įtaką finansiniams rodikliams, HP grynosios pajamos išaugo 3 proc. Grynasis pelnas smuktelėjo 12 proc. ir sudarė 2,3 mlrd. JAV dolerių, lyginant kasmetinius rodiklius.

Lyginant su antruoju praėjusių metų ketvirčiu, HP pajamos Scaron;iaurės ir Pietų Amerikose i scaron;augo 9 proc. ir pasiekė 12,1 mlrd. JAV dolerių. Tuo tarpu Europoje, Vidurio Rytuose ir Afrikoje HP pajamos smuktelėjo 11 proc. ir sudarė10,6 mlrd. JAV dolerių. Azijos ir Ramiojo vandenyno regione pajamos sumažėjo 10 proc. iki 4,7 mlrd. JAV dolerių. Pajamos BRIC valstybėse (Brazilija, Rusija, Indija ir Kinija) sumažėjo 12 proc., palyginus su praėjusių metų laikotarpiu, ir sudarė 9 proc. visų HP pajamų.Asmeninių įrenginių grupės (PSG) pajamos smuko 19 proc., lyginant kasmetinius rodiklius, ir sudarė 8,2 mlrd. JAV dolerių, nors HP ir buvo tarp kompiuterių pardavimų lyderių visuose regionuose. Ne scaron;iojamųjų kompiuterių pardavimai sumažėjo 13 proc., o stalinių kompiuterių - 24 proc.Daugiausiai dėl EDS įsigijimo, HP Paslaugų grupės (HPS) pajamos i scaron;augo 99 proc. (iki 8,5 mlrd. JAV dolerių), lyginant su antruoju praėjusių metų ketvirčiu. Vaizdo ir spausdinimo grupė (IPG) prane scaron;ė apie 5,9 mlrd. JAV dolerių pajamas, kurios sumažėjo 23 proc., lyginant kasmetinius rodiklius. Per minėtą laikotarpį įmonių duomenų saugyklų ir serverių grupės (ESS) pajamos sumažėjo 28 proc. ir sudarė 3,5 mlrd. JAV dolerių.Pajamos i scaron; HP programinės įrangos buvo 880 mln. JAV dolerių - 15 proc. mažiau nei tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais. HP Finansinių paslaugų grupės (HPFS) pajamos siekė 641 mln. JAV dolerių, tai yra 6 proc. mažiau, lyginant kasmetinius rodiklius.HP prognozuoja, jog, jei pajamos sekančiame ketvirtyje ir mažės, tai smuktelėjimas nebus didesnis nei 2 proc., lyginant su antruoju scaron;ių metų ketvirčiu.Daugiau informacijos apie HP ketvirčio pajamas ir papildoma finansinė analizė bei pajamų apžvalga pateikiama HP investuotojų prane scaron;imų svetainėje, adresu www.hp.com/investor/home.
Apie HPHP, didžiausia pasaulyje technologijų kompanija, siūlo spausdinimo, asmeninių kompiuterių ir IT paslaugų programinę įrangą bei sprendimus ir siekia, kad naudojimasis technologijomis taptų paprastesnis tiek namų vartotojams, tiek verslo klientams. Daugiau informacijos apie HP (NYSE: HPQ) galima rasti interneto svetainėje http://www.hp.com/.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau