PAŠTAS LT atidarė jau antrąjį skyrių

Publikuota: 2009-05-12
Atnaujinta 2015-06-03 16:21

Gegužės 1 d. PAŠTAS LT atidarė jau antrąjį savo skyrių. Kovo pradžioje buvo atidarytas pirmasis PAŠTAS LT skyrius Vilniuje mados ir stiliaus centre „Europa“, o antrasis – įsikūrė sostinės prekybos ir pramogų centre „Akropolis“.

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 PA Scaron;TAS LT yra įvairaus ir plataus spektro paslaugų įsigijimo operatorius. PA Scaron;TAS LT įkūrėjas Giedrius Scaron;vetkauskas teigia, jog kuriant įmonę buvo siekiama įgyvendinti principą bdquo;viskas i scaron; vienų rankų" ir bdquo;viskas po ranka". Yra daugybė paslaugų, kurių vartotojams prireikia tik karts nuo karto. Tačiau kiekvieną kartą tenka galvoti, kur tą paslaugą įsigyti. O jei prireikia kelių paslaugų vienu metu, tenka kreiptis į skirtingas įmones, važiuoti į kelias vietas, bendrauti su vis kitu žmogumi. PA Scaron;TAS LT suteikia galimybę įvairias paslaugas įsigyti viename ta scaron;ke ir vartotojui patogiose vietose - artimiausiame prekybos centre.Paslaugų skyriams pasirinktos vietos, kurios būtų lengvai randamos bei pasiekiamos. Pirmasis PA Scaron;TAS LT skyrius įsikurė buvusiame bdquo;Europos" prekybos centro infocentre. Antrasis - vienoje Vilniaus bdquo;Akropolio" salelių. Skyrių tinklas bus plečiama ne tik Vilniuje, bet ir kituose Lietuvos miestuose. Scaron;iais metais i scaron; viso turėtų pradėti veikti de scaron;imt skyrių. Anot G. Scaron;vetkausko, kol kas PA Scaron;TAS LT veikla bus plečiama tik prekybos centruose.Jau pirmuosiuose PA Scaron;TAS LT skyriuose galima pasinaudoti tokiomis paslaugomis kaip lai scaron;kų per bdquo;Lietuvos pa scaron;tas" ir siuntų siuntimo per bdquo;TNT" sistemas siuntimu, bdquo;Bilietai.lt" ir sbquo;Tiketa" parduodamais bilietais į renginius, bdquo;Lietuvos draudimas" draudimo ir bdquo;Credit Day" kreditavimo paslaugomis, tarptautinių mar scaron;rutų bdquo;Eurolines LUX" autobusų bilietais, mobiliojo ry scaron;io operatorių bdquo;Omnitel", bdquo;TELE2", bdquo;Bitė" i scaron;ankstinių pokalbių papildymais, bdquo;Respublikos leidinių" dienra scaron;čių prenumeratomis, užsisakyti skaitmeninę televiziją bdquo;GALA TV" ir bdquo;Zebra" internetą, įsigyti ar prasitęsti kortelę bdquo;Laisvalaikis". Artimiausiu metu planuojama klientams pasiulyti vie scaron;ojo transporto e-bilieto įsigijimo bei papildymo, atsiskaitymo už komunalinius mokesčius bei keltų bilietų paslaugas.Vartotojai norintys gauti daugiau informacijos apie PA Scaron;TAS LT teikiamas paslaugas ir scaron;iuo metu galiojančius pasiūlymus bei naujienas galės apsilankyti kartu su pirmuoju skyriumi startavusiame įmonės puslapyje www.pastas.lt.Daugiau informacijos:UAB bdquo;PA Scaron;TAS LT"Giedrius Scaron;vetkauskas
8 615 10050
giedrius.svetkauskas@pastas.lt

Žinote, ką norite žinoti?
Užsisakykite personalizuotą naujienlaiškį.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau