IT bendrovė JMSYS padės studentams

Publikuota: 2009-05-04
Atnaujinta 2015-06-03 16:38

Informacinių technologijų (IT) bendrovė JMSYS nutarė padėti IT mokslus baigiantiems studentams, kuriems, apmirus IT rinkai Lietuvoje, sunku praktikoje įgyvendinti žinias, įgytas aukštosiose mokyklose.

bdquo;Pastaruoju metu Lietuvoje sunku rasti darbo IT sektoriuje, nes sunkmečiu net kadaise klestėjusios įmonės atleidinėja jaunus darbuotojus, - sako JMSYS generalinis direktorius Audrius Krik scaron;taponis. - Tokiu būdu žlugdomas Lietuvos IT potencialas ir ateitis. Todėl nutarėme informatikos mokslus baigiančius studentus pakviesti praktikai į savo įmonę".Pasak A.Krik scaron;taponio, kasmet vien Vilniaus Universiteto Matematikos ir informatikos fakultetą baigia apie 600 studentų, kurių pusę sudaro informatikai. Kauno technologinis universitetas kasmet i scaron;leidžia apie 300 informatikos bakalaurų ir magistrų. Traukiantis Lietuvos IT rinkai, jiems susirasti darbo pagal specialybę yra labai sunku.JMSYS kviečia studentus susipažinti su scaron;iuolaikinių IT technologijų bei informacinių sistemų taikymu įvairiems verslo ir vie scaron;iesiems sektoriams ne tik Lietuvoje, bet ir pasauliniu lygiu, prisidėti prie IT sprendimų kūrimo.bdquo;Susipažinę su IT naujienomis ir praėję mokymus, studentai galės imtis konkrečių užduočių drauge su tarptautinę patirtį turinčiais mūsų specialistais. Geriausių idėjų ar sprendimų autoriams bus pasiūlytas darbas mūsų komandoje, - sako A.Krik scaron;taponis. - Tikiu, kad tokių jaunųjų specialistų atsiras ir jų idėjos nenueis veltui".Pasak JMSYS vadovo, nepaisant apmirusios Lietuvos IT rinkos, negalima stabdyti scaron;io sektoriaus pažangos, reikia ie scaron;koti ir diegti naujus sprendimus bei idėjas.bdquo;Jei pradėsime taupyti studentų sąskaita dabar, vėliau teks investuoti dukart daugiau - ne tik IT įmonėms, bet ir visai valstybei, - įsitikinęs A.Krik scaron;taponis. - Todėl mes pasiryžę scaron;į projektą tęsti ir paversti jį savoti scaron;ka akademinio jaunimo ir verslo bendradarbiavimo programa".***Apie JMSYS:JMSYS - viena didžiausių informacinių technologijų (IT) bendrovių Lietuvoje. Ji kuria informacines sistemas, siūlo optimalius informacinių sistemų sprendimus, konsultuoja, diegia, testuoja ir prižiūri sudėtingiausias IT sistemas. Taip pat įmonė teikia bdquo;Oracle" produktų administravimo paslaugas bei parduoda bdquo;Oracle" ir bdquo;Microsoft" produktų licencijas.JMSYS siūlo informacinių sistemų sprendimus valstybiniam ir stambaus verslo sektoriams, telekomunikaciniams projektams bei įmonėms, sveikatos apsaugos ir scaron;vietimo sektoriams, energetikos srityje dirbančioms įmonėms.

Žinote, ką norite žinoti?
Užsisakykite personalizuotą naujienlaiškį.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau