“Brangieji metalai - kaip viena Pasaulio valiuta”

Publikuota: 2009-05-04
Atnaujinta 2015-06-03 16:37

“Brangieji metalai - kaip viena Pasaulio valiuta”, tokį teiginį pareiškė „The Gold Report“ ekspertas David Morgan 17.04.2009 (http://www.theaureport.com/pub/na/2494 „Precious Metals vs. a One-World Currency“).
Šią mintį puoselėja vis platesnis ratas autoritetų, siekiančių atsakyti į klausimą: kas sustabdys besaikį pinigų spausdinimą ?

Garsus pasaulyje investuotojas Warren Buffett, pripažino, kad geriausia investicija pastaruoju metu yra investicinis auksas, nes tai pakankamai saugu ir ilgalaikiai pelninga.(Alec Hogg, bdquo;Buffett's good news for gold"; 04.05.2009; http://www.mineweb.com/mineweb/view/mineweb/en/page34?oid=82710 amp;sn=Detail )Prekyba investicinio aukso monetomis bdquo;Philharmoniker" ir aukso luitais Austrijoje paskutiniu metu padidėjo tris kartus. Vakarų Europoje jau kelis de scaron;imtmečius prekiaujama investiciniu auksu.Taip žmonės siekia apsidrausti nuo gręsiančios infliacijos ir nestabilumo.Visa tai liudija apie bręstančias permainas pasaulio finansų sistemoje.Kokia linkme jos vyks ir kaip sparčiai, mes visi būsim to liudininkai. Po nepagrįstų kreditų eros, prasidėjo antrasis etapas - pinigų spausdinimo laikotarpis. JAV puikiai suvokia, kad tai, scaron;iai didžiausiai mūsų planetos ekonomikai, patogiausia ir lengviausia i scaron;eitis. JAV doleris - kol kas geidžiamiausia eksporto prekė. Kiek dels ir ko imsis mieganti Europa sunku pasakyti, realiai ji bus priversta sekti i scaron; paskos.Scaron;iandiena Lietuvoje jau vyksta prekyba scaron;iuo investiciniu produktu. UAB bdquo;Investicinis auksas" siūlo Jums sertifikuotus gaminius i scaron; Austrijos. Detalesnė informacija www.investicinis-auksas.ltFinansinis saugumas - Jūsų pačių sprendimuose.
Arūnas MockevičiusUAB bdquo;Investicinis auksas"Direktorius
Tel.: +370 698 003 95
info@investicinis-auksas.lt
www.investicinis-auksas.lt

Žinote, ką norite žinoti?
Užsisakykite personalizuotą naujienlaiškį.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau