Susirūpinimas artimųjų sveikata skatina ieškoti patikimo draudėjo, rodo „Lietuvos draudimo“ tyrimas

Publikuota: 2009-04-23
Atnaujinta 2015-06-03 16:19

Didžiausios šalyje draudimo bendrovės „Lietuvos draudimas“ atlikta klientų apklausa parodė, kad kas trečias apsidraudęs privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu vairuotojas nežino, kad privalomasis civilinis draudimas apdraudžia kartu vykstančius keleivius.

Jei kartu su vairuotoju, kuris yra kaltas dėl autoįvykio, vykę keleiviai ar scaron;eimos nariai buvo sužaloti, patirtą nuostolį jiems privalo atlyginti draudimo kompanija. Scaron;i sąlyga privalomai egzistuoja visose draudimo sutartyse, nepriklausomai nuo draudimo bendrovės. Tyrimo duomenimis, tai, kad draudikai atlygina keleiviams ar scaron;eimos nariams nuostolius, padarytus avarijos metu, skatintų net 90 proc. apklaustųjų rinktis patikimą draudimo bendrovę. bdquo;Lietuvos draudimo ldquo; Kompleksinių žalų direktoriaus Gyčio Matiuko teigimu, scaron;i privalomojo civilinio draudimo sąlyga yra viena i scaron; esminių, kodėl renkantis draudimą reikia atsižvelgti į draudimo bendrovės veiklą ir patikimumą. bdquo;Vis dar galioja supratimas, kad privalomuoju civiliniu draudimu draudžiamės dėl kitų eismo dalyvių. Tačiau tai, kad draudimo bendrovė atlygina nuostolius vairuotojo keleiviams ir artimiesiems verčia susimąstyti. Kai klausimas liečia artimųjų sveikatą, kaina pasidaro ne esminis faktorius, lemiantis pasirinkimą. Juk nuo draudiko patikimumo ir stabilios veiklos tiesiogiai priklauso, kokia tvarka ir kaip greitai bus i scaron;mokėtos kompensacijos nukentėjusiems ldquo;, ndash; sakė G. Matiukas. bdquo;Lietuvos draudimas ldquo; net 35 proc. visų žalų sureguliuoja telefonu 1828. Per pirmuosius du scaron;ių metų mėnesius bdquo;Lietuvos draudimas ldquo; pagal privalomąjį civilinį automobilio draudimą gyventojams jau yra atlyginęs apie 3 tūkst. žalų, už beveik 9,6 milijonus litų. Vidutinė žala siekia apie 3,5 tūkst. litų. bdquo;Lietuvos draudimas ldquo; priklauso vienai didžiausių draudimo grupių RSA, teikiančiai draudimo paslaugas 130 scaron;alių ir aptarnaujančiai apie 20 mln. klientų visame pasaulyje. bdquo;Lietuvos draudimo ldquo; klientų apklausą atliko vie scaron;osios nuomonės ir rinkos tyrimų kompanija UAB bdquo;TNS Gallup ldquo;.Daugiau informacijos: Ernesta DapkienėAB bdquo;Lietuvos draudimas ldquo;Atstovė ry scaron;iams su visuomeneTel.: (8 5) 2686331, mob. 861498651El. pa scaron;tas ernesta.dapkiene@ld.lt

Žinote, ką norite žinoti?
Užsisakykite personalizuotą naujienlaiškį.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau