AB "Kauno energija" mažina kainas

Publikuota: 2009-04-23
Atnaujinta 2015-06-03 16:26

Paskelbusi apie vartotojams perskaičiuojamas šilumos kainas, bendrovė „Kauno energija“ balandžio 17 dieną jau pateikė naują šilumos kainų skaičiuotę Valstybinei kainų ir energetikos kontrolės komisijai (VKEKK).

Drauge su nauja kainų skaičiuote bdquo;Kauno energija" VKEKK pateikė kuro ir scaron;ilumos pirkimo, įvykdytų ir numatomų vykdyti investicijų sutartis.Dabar pagal VKEKK tvarką ir terminus bus peržiūrėtas ir įvertintas naujosios kainos pagrįstumas, bendrovės sąnaudos, ir bus nustatyta galutinė scaron;ilumos kaina vartotojams.Kaip jau anksčiau yra skelbusi bendrovė, tikimasi, kad vasarą scaron;ilumos kaina kauniečiams mažės apie 20 proc.Didžiausios įtakos bdquo;Kauno energijos" tiekiamos scaron;ilumos kainai turi i scaron; Kauno termofikacijos elektrinės (KTE) perkamos scaron;ilumos kaina.Savo ruožtu bdquo;Kauno energija" taip pat nuosekliai ir griežtai mažina visas savo veiklos sąnaudas. Per pastarąjį de scaron;imtmetį scaron;ilumos energijos tiekimo nuostoliai magistralėse žymiai sumažinti, scaron;iuo metu jie artimi kitų didžiųjų Lietuvos scaron;ilumos tiekėjų patiriamiems nuotoliams.Optimizuojamas įmonės valdymas: rengiamasi bendrovę reorganizuoti, parengtas administravimo sąnaudų mažinimo planas, mažėja darbuotojų skaičius, taupomas atlyginimų mokos fondas.Tuo tarpu paslaugų ir patogumų vartotojams daugėja. Mažinant sąskaitų i scaron;leidimo sąnaudas, nuo rudens veikia bdquo;Kauno energijos" elektroninių paslaugų portalas. Vis daugiau Kauno vartotojų užsisako ne popierines, o elektronines sąskaitas.bdquo;Siekiame kiek įmanoma i scaron;naudoti besikeičiančias aplinkybes savo vartotojų naudai, kad jų poreikiai būtų tenkinami kuo mažesnėmis sąnaudomis", -- pabrėžė bendrovės bdquo;Kauno energija" generalinis direktorius Rimantas Bakas.bdquo;Kauno energija" kainas vartotojams pateikė perskaičiuoti viena pirmųjų tarp didžiųjų scaron;alies scaron;ilumos tiekėjų.Apie bendrovę: AB bdquo;Kauno energija" -- didžiausia Kauno regione scaron;ilumos tiekimo ir paskirstymo bendrovė, užimanti apie 20 proc. Lietuvos scaron;ilumos tiekimo rinkos.Kauno mieste bei rajone ir Jurbarke "Kauno energija" aptarnauja per 2,3 tūkst. įmonių ir per 115 tūkst. gyventojų. Didžiąją dalį bendrovės tiekiamos scaron;ilumos sunaudoja daugiabučiai gyvenamieji namai.Daugiau informacijos:Rasa Masiokaitė, atstovė ry scaron;iams su žiniasklaida, tel. 8 (37) 30 56 35, mob. tel. 8 686 40278, el. pa scaron;tas r.masiokaite@kaunoenergija.lt

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau