„Tele2“ pirmojo ketvirčio pelnas augo dešimtadaliu

Publikuota: 2009-04-22
Atnaujinta 2015-06-03 16:18

Vilnius, balandžio 22 d. Telekomunikacijų bendrovės „Tele2" pajamos pirmąjį šių metų ketvirtį siekė 133,4 mln. litų - tai yra 1 proc. daugiau nei per tą patį laikotarpį pernai. Lyginant su 2008 m. pirmuoju ketvirčiu, pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją (EBITDA) padidėjo 9,9 proc. iki 49,2 mln. litų.

Telekomunikacijų bendrovės bdquo;Tele2" pajamos pirmąjį scaron;ių metų ketvirtį siekė 133,4 mln. litų - tai yra 1 proc. daugiau nei per tą patį laikotarpį pernai. Lyginant su 2008 m. pirmuoju ketvirčiu, pelnas prie scaron; palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją (EBITDA) padidėjo 9,9 proc. iki 49,2 mln. litų.bdquo;Dėl suvienodėjusios mobiliojo ry scaron;io operatorių paslaugų kokybės kaina tampa pagrindiniu klientų pasirinkimo kriterijumi. Tą rodo ir bdquo;Tele2" vartotojų skaičiaus didėjimas, todėl bdquo;Tele2" ir toliau siūlys palankiausias sąlygas klientams", - teigė bdquo;Tele2" generalinis direktorius Petras Masiulis.Jis atkreipė dėmesį, kad bdquo;Tele2" vienintelė i scaron; nuosavą tinklą turinčių mobiliųjų operatorių scaron;iemet nekeitė savo įsipareigojimų vartotojams: bendrovė neperžiūrėjo sutarčių su esamais klientais ir savo sąskaita jiems kompensuoja i scaron;augusį pridėtinės vertės mokestį.bdquo;Metų pradžioje susidūrėme su daugeliu i scaron; scaron;ūkių - smunkančia ekonomika, i scaron;augusiais mokesčiais, nepalankiais reguliatoriaus sprendimais ir agresyvia konkurencine aplinka. Nepaisant to, sugebėjome toliau gerinti verslo rodiklius neblogindami sąlygų savo klientams; tai dar kartą patvirtina mūsų, kaip mažų ka scaron;tų įmonės, verslo modelio sėkmę", - akcentavo P.Masiulis.Sparčiausiai scaron;ių metų pirmąjį ketvirtį augo bdquo;Tele2" verslo klientų skaičius - palyginus su praėjusiais metais scaron;įmet jų padaugėjo 10,8 proc. iki 86,6 tūkstančių. I scaron; viso bdquo;Tele2" paslaugomis pirmojo ketvirčio pabaigoje naudojosi 1,916 mln. klientų arba 4,6 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu metu.2009 metais bdquo;Tele2" ketina toliau aktyviai investuoti į ry scaron;io infrastruktūrą ir paslaugų kokybės gerinimą. Vien per pirmuosius 2009 m. mėnesius bdquo;Tele2" Lietuvoje į tinklo plėtrą investavo 13 mln. litų.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau