Šiaurietiškas ėjimas (Nordic Walking) - naujas originalus verslo pokalbio būdas bei laisvalaikio leidimas gryname ore

Publikuota: 2009-04-21
Atnaujinta 2015-06-03 16:30

Lietuvoje vis labiau populiarėja šiaurietiškas ėjimas (Nordic Walking). Žmonės atranda šiaurietišką ėjimą kaip puikų bendravimo, fizinės būklės gerinimo (fitness) ir laisvalaikio leidimo būdą gryname ore.

Lietuvoje vis labiau populiarėja scaron;iaurieti scaron;kas ėjimas (Nordic Walking). Žmonės atranda scaron;iaurieti scaron;ką ėjimą kaip puikų fizinės būklės gerinimo (fitness) ir laisvalaikio leidimo būdą gryname ore.Tiems, kurie ie scaron;ko galimybių sutaupyti, scaron;iaurieti scaron;kas ėjimas yra puiki alternatyva sporto klubui. Scaron;iaurieti scaron;kam ėjimui tinka standartinė sportinė apranga. Investavus 100-200 Lt į kokybi scaron;kas lazdas, scaron;iaurieti scaron;ką ėjimą galima sportuoti i scaron;tisus metus.2009 m. balandžio 16 d. pradėjo veikti pirmasis Lietuvoje interneto tinklalapis apie scaron;iaurieti scaron;ką ėjimą - www.nordicwalking.lt. bdquo;Tinklalapį nordicwalking.lt sukūrėme kartu su kineziterapeutu Valdu Tautkumi galvodami apie visus, kuriems patinka aktyvus poilsis gryname ore. Scaron;ie puslapiai - tai įvairių duomenų ir profesionalių žinių apie scaron;iaurieti scaron;ką ėjimą bankas. Esame įsitikinę, kad čia skelbiama informacija padės žmonėms susipažinti su scaron;iaurieti scaron;ku ėjimu, i scaron;bandyti ir įvertinti scaron;į sparčiai populiarėjantį, bet Lietuvoje dar mažai žinomą fizinės būklės gerinimo ir laisvalaikio leidimo būdą", - teigianordicwalking.lt tinklalapio įkūrėjas, mokymų treneris bei scaron;iaurieti scaron;ko ėjimo instruktorius Valdemar Chmielevski.nordicwalking.lt lankytojai naujame tinklalapyje ras informaciją apie scaron;iaurieti scaron;ko ėjimo istoriją, teigiamą poveikį fizinei ir psichinei sveikatai. Čia apra scaron;yta ir scaron;iaurieti scaron;ko ėjimo technika, pateikiamos rekomendacijos, kaip teisingai pasirinkti inventorių.Pasak kineziterapeuto Valdo Tautkaus, dvi dažniausiai pasitaikančios biuruose dirbančių žmonių sveikatos problemos - tai nugaros skausmai ir vir scaron;svoris. Scaron;iaurieti scaron;kas ėjimas stiprina tiek nugaros, tiek kitus raumenis - ėjimo metu dirba iki 90% visų kūno raumenų. Taip žmogui suteikiama puiki galimybė bdquo;atsistatyti" po darbo dienos.Scaron;iaurieti scaron;kas ėjimas yra efektyvi priemonė ir sprendžiant vir scaron;svorio problemą, jis neperkrauna scaron;irdies ir sąnarių. Remiantis Cooper instituto (Dallas, JAV) atliktais tyrimais, scaron;iaurieti scaron;ko ėjimo metu sudeginama 47% daugiau kalorijų, nei einant tokiu pačiu greičiu be lazdų.bdquo;Tikime, kad nordicwalking.lt padės žmonėms atrasti scaron;iaurieti scaron;ką ėjimą kaip bendravimo bei turiningo laisvalaikio leidimo būdą geros fizinės ir dvasinės formos palaikymui. O tie, kas jau vaik scaron;to su lazdomis, tinklalapio pagalba ras naujų draugų ir bendraminčių.", - sako V. Chmielevski.Papildoma informacija:Valdemar Chmielevski, mob. tel.: +370 (685) 35874, el. pa scaron;tas: valdas@investuokisave.ltValdas Tautkus, mob. tel.: +370 (682) 53765, el. pa scaron;tas: v.tautkus@spa-vilnius.lt

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau