ĮSISAVINKIME LĖŠAS PAGAL ES 2007-2013 m. STRUKTŪTINĖS PARAMOS .PRIEMONĘ „ LYDERIS LT“ . OPTIMALŪS SPRENDIMAI EKONOMINĖS KRIZĖS SĄLYGOMIS.

Publikuota: 2009-04-10
Atnaujinta 2015-06-03 16:25

„ OSC- Optimalių sprendimų centras “ kviečia įmones pasinaudoti teikiama ES 2007-2013 m. parama įsigyjant naujas technologines linijas, arba jas modernizuojant . Gamybinės technologijos linijos turi būti skirtos apdirbamosios gamybinės veiklos vykdyti.

Minimali finansavimo suma 200 000 Lt
Maksimali finansavimo suma 15 Milijonų Lt .Finansavimo intensyvumas 30-40 Proc.
Įsisavinimo laikotarpis 36 mėn.Jei jus domina scaron;ios parai scaron;kos paruo scaron;imas gauti finansavimą kreipkitės į mūsų centrą : info@osc.lt ir mes pateiksim daugiau Jums dominančios informacijos.
Jei reikalingi tik optimalūs sprendimai, paslaugos optimaliomis kainos, kreipkitės į mūsų įmonę internetiniu adresu : www.osc.lt . Čia galėsite užsisakyti pasirinktą paslaugą . Nuspaudę nuorodą bdquo; Užsakyk paslaugą" ir užpildę visus langus jūs sulauksite atsakymo. I scaron;bandykite kaip tai veikia ir patys nuspręsite ar jūsų pageidavimas buvo įgyvendintas.

Žinote, ką norite žinoti?
Užsisakykite personalizuotą naujienlaiškį.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau