Airijos investavimo paslaugų kompanija žengia į Lietuvą

Publikuota: 2009-04-08
Atnaujinta 2015-06-03 16:35

„WorldSpreads Group plc“, pirmaujanti Airijos prekybos skirtumais (anglų k. – spread trading) kompanija, tęsia plėtrą Rytų Europoje ir pradeda veiklą Lietuvoje.

Keturiolikoje pasaulio scaron;alių veiklą vykdanti Airijos kompanija lietuvių investuotojams siūlys uždirbti i scaron; akcijų ir kitų finansinių priemonių kainų kilimo ar kritimo, jų neįsigyjant. bdquo;Mūsų kompanija, bendradarbiaudama su vienu i scaron; populiariausių Lietuvoje verslo naujienų portalu Verslosavaite.lt, per ateinančius metus Lietuvoje planuoja žymiai padidinti skirtumais prekiaujančių klientų bazę ldquo;, ndash; sako Michael Foley, bdquo;WorldSpreads Group plc. ldquo; tarptautinio verslo plėtros vadovas. bdquo;Mūsų žiniomis, Worldspreads.com/lt yra pirmasis tokias paslaugas lietuvių kalba teikiantis tinklalapis. Tikimės, kad jis padės Lietuvos investuotojams atrasti scaron;į mūsų scaron;alyje mažai žinomą, tačiau savų privalumų turintį investavimo būdą ldquo;, - teigė Verslosavaite.lt direktorius Gediminas Dūda.Prekyba skirtumais klientams suteikia galimybę uždirbti ne tik i scaron; akcijų kainų kilimo, bet ir kritimo. Investuotojui tereikia pasirinkti teisingą prognozę, ar konkrečios finansinės priemonės kaina kris ar kils. Sėkmės atveju jis gauna pelną, nesėkmės ndash; patiria nuostolį.Kadangi vertybiniai popieriai neįsigyjami, klientams nereikia mokėti Jungtinei Karalystei ar Airijai pelno, gaunamo i scaron; vertybinių popierių, mokesčių. bdquo;Prekyba skirtumais individualiems investuotojams suteikia greičiausią, lengviausią ir pigiausią būdą prekiauti finansinėmis priemonėmis naudojantis telefonu arba internetu. Planuojame Lietuvoje nuolat rengti seminarus, kurių metu investuotojus mokytume, kaip efektyviai prekiauti rinkose, taip pat, kaip naudoti mūsų prekybos platformą, kuri dabar yra prieinama lietuvių kalba naudojant lokalizuotą tinklalapio versiją ldquo;, ndash; sako M. Foley. bdquo;WorldSpreads ldquo; tarptautinio verslo plėtros vadovas tikisi, kad Lietuvoje prekybos skirtumais populiarumas didės, kadangi jis didėjo ir kitose scaron;alyse, kuriose kompanija jau dirba. Pavyzdžiui, tik praėjusį mėnesį pana scaron;ų sandorį sudariusi su Lenkijos kompanija, bdquo;WorldSpreads ldquo; jau pastebi didelį potencialių klientų susidomėjimą scaron;ioje rinkoje.

Žinote, ką norite žinoti?
Užsisakykite personalizuotą naujienlaiškį.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau