Pirmasis virtualus kino seansas sutraukė minią žiūrovų

Publikuota: 2009-03-31
Atnaujinta 2015-06-03 16:18

Nekomercinio kino festivalio „Kino pavasaris" ir interaktyviosios IP televizijos „Penki TV" surengtame pirmajame šalyje virtualiame kino seanse apsilankė 1 160 žiūrovų.

Nekomercinio kino festivalio bdquo;Kino pavasaris" ir interaktyviosios IP televizijos bdquo;Penki TV" surengtame pirmajame scaron;alyje virtualiame kino seanse apsilankė 1 160 žiūrovų.bdquo;Tai - savoti scaron;kas eksperimentas, todėl buvo sunku i scaron; anksto numatyti žiūrovų skaičių ir atitinkamai parengti technines priemones. Tačiau technika veikė taip, kaip ir turėjo, tad pirmasis scaron;alyje virtualus kino seansas praėjo sėkmingai. Galbūt ateityje visiems internautams bei kino mėgėjams pasiūlysime ir daugiau pana scaron;ių pramogų", - sako bdquo;Penki TV" televiziją diegiančio bdquo;Penkių kontinentų" Komunikacijų centro atstovė Aurelija Scaron;ilinskė.Virtualaus kino seanso sėkme džiaugėsi ir bdquo;Kino pavasario" vykdomasis direktorius Algirdas Rama scaron;ka: bdquo;Labai didžiuojamės, kad pirmieji Lietuvoje pasiūlėme pasižiūrėti kino seansą internete. Tokio skaičiaus žiūrovų tikrai nesitikėjome ir esame labai maloniai nustebinti. Dėkojame visiems žiūrėjusiems - tikimės, kad visiems patiko, o mes ir ateityje žadame ie scaron;koti naujų kino pateikimo būdų bei formų".Pirmadienį kino mėgėjams internetu buvo parodytas Režisierės Jūratės Samulionytės trumpametražis filmas bdquo;Nerutina" - pirmasis fotofilmas Lietuvoje, sudėliotas i scaron; 80 000 fotokadrų.Scaron;iemet jau keturioliktą kartą rengiamame bdquo;Kino pavasario" festivalyje per dvi savaites parodyta beveik 90 Lietuvos ir užsienio filmų.Daugiau informacijos:
Martynas Žilionis
bdquo;Penkių kontinentų" įmonių grupės
atstovas spaudai
Mob: +370 620 211 13
Tel: +370 5 266 45 14
El. p. martynas.zilionis@5ci.lt

Žinote, ką norite žinoti?
Užsisakykite personalizuotą naujienlaiškį.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau