Lengvosios atletikos čempionate „EURO 2009 – Pildyk spurtas“ susirungė per 4 tūkstančius jaunųjų atletų

Publikuota: 2009-03-26
Atnaujinta 2015-06-03 16:27

Šiandien prasideda trečiasis moksleivių lengvosios atletikos čempionato „EURO 2009 - Pildyk spurtas" etapas. Jame dėl teisės atstovauti savo mokyklai finale susirungs 80 pajėgiausių moksleivių komandų iš visos Lietuvos.

Vilnius, kovo 26 d. Scaron;iandien prasideda trečiasis moksleivių lengvosios atletikos čempionato bdquo;EURO 2009 - Pildyk spurtas" etapas. Jame dėl teisės atstovauti savo mokyklai finale susirungs 80 pajėgiausių moksleivių komandų i scaron; visos Lietuvos.Scaron;io etapo dalyviai sėkmingai pasirodė pirmuose čempionato turuose, kuriuose dalyvavo daugiau nei 4 tūkstančiai moksleivių, sudariusių per 660 komandų.bdquo;Projekto metu atradome gabių ir talentingų vaikų, kuriuos jau pastebėjo lengvosios atletikos treneriai ir pakvietė profesionaliai treniruotis. Tikimės, kad scaron;ie vaikai aktyviai sportuos ir galbūt ateityje pakeis mūsų žymiausius lengvaatlečius", - sakė Evaldas Martinka, Lengvosios atletikos federacijos plėtros ir rinkodaros projektų vadovas, Europos lengvosios atletikos čempionato iki 23 metų organizatorius.bdquo;Mums labai svarbu prisidėti prie moksleivių lavinimo. bdquo;Tele2" nuosekliai remia vaikų aktyvumą, todėl džiaugiamės, kad scaron;is čempionatas sulaukė didžiulio moksleivių susidomėjimo ir padėjo atsiskleisti naujiems talentams", - teigė Petras Masiulis, bdquo;Tele2" generalinis direktorius.Čempionato turnyrinėje lentelėje dalyviai skirstomi į scaron;iuos regionus: Vilniaus, Kauno, Auk scaron;taitijos, Žemaitijos ir Pietvakarių. Scaron;io etapo metu paai scaron;kės regionų pusfinalių nugalėtojai, kurie kitame etape rungsis dėl teisės dalyvauti finale. Varžybos prasidės kovo 26 dieną ir vyks visą pirmąją balandžio savaitę. Komandos susirungs Marijampolės, Lentvario, Pabradės, Kauno, Biržų, Scaron;ilutės, Mažeikių, Raseinių, Kėdainių bei Žiežmarių mokyklose.Rungtis dėl čempiono vardo bus atrinktos 20 geriausių 5-6 klasių moksleivių komandų. Jos savo mokykloms atstovaus čempionato finale Kaune, S. Dariaus ir S. Girėno stadione. Ten pat vyks ir Europos lengvosios atletikos jaunimo iki 23 metų čempionatas, kuriame dalyvaus komandos i scaron; 50-ies pasaulio valstybių.Projekto varžybose dalyvaujantys moksleiviai varžosi sprinto estafečių su posūkiais, scaron;uolio į tolį, kim scaron;tinio kamuolo metimo klūpant ir per galvą bei i scaron;tvermės bėgimo rungtyse. Be to, jie turi pademonstruoti ir teorines lengvosios atletikos žinias, atsakydami į klausimus apie scaron;ią sporto scaron;aką. Komandą sudaro 6 nariai.bdquo;Džiaugiuosi, kad moksleiviai susipažins su lengvąja atletika ir tikiu, kad jie pamils scaron;ią sporto scaron;aką. Tikiu, kad tarp scaron;ių varžybų dalyvių atsiras jaunuolių, ginsiančių Lietuvos garbę būsimose olimpiadose", - teigė Virgilijus Alekna, dukart Europos ir olimpinis čempionas.Visi trečiojo etapo varžybų dalyviai gaus specialius diplomus, o geriausioms pusfinalio ir finalų komandoms bus įteikti čempionato rėmėjo bdquo;Tele2" įsteigti bdquo;Pildyk" prizai bei kvietimai stebėti Europos lengvosios atletikos čempionato iki 23 m. varžybas. Projektas bdquo;EURO 2009 - Pildyk spurtas" startavo pernai lapkritį.

Žinote, ką norite žinoti?
Užsisakykite personalizuotą naujienlaiškį.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau