Lankytojų srautas – pagrindinis Jūsų verslo variklis

Publikuota: 2009-03-24
Atnaujinta 2015-06-03 16:26

Kaip sudominti, nukreipti ir išlaikyti tikslinį lankytojų srautą internete?

Interneto svetainės būtinybė, kiekvienam verslo atstovui jau suvokiama, tačiau kaip efektyviai i scaron;naudoti interneto svetainę ir ką reikia planuoti prie scaron; ją pradedant gaminti, informacijos pateikiama mažai, o dažnas interneto svetainių užsakovas, net nenutuokia, kad interneto svetainės sėkmė ir pridėtinė vertė versle slypi ne pačioje svetainėje.

Pasikeitimai Interneto rinkoje

Prie scaron; 9-10 metų buvo manoma, kad vykdant bet kurios srities verslą, būtina turėti savo Interneto svetainę.Vėliau situacija pasikeitė - reikėjo sukurti nepakartojamą svetainę, kuri i scaron;siskirtų savo stiliumi, informacijos gausa, papildomomis funkcijomis.Scaron;iuo metu dar sunkiau i scaron;siskirti i scaron; gausybės svetainių. Kuriose taikomos vis naujesnės "Interneto mados", technologijos, pateikimo būdai.Tačiau tiek prie scaron; de scaron;imt, tiek prie scaron; penkis metus ir net dabar i scaron;liko vienas pagrindinis dalykas, kuris niekada nesikeičia ir i scaron;liks visą Interneto gyvavimo laiką - kad ir kaip gerai būtų įgyvendinta interneto svetainė ar portalas, kad ir kokios naujausios technologijos ar patogus valdymas būtų pritaikytas - jeigu svetainės nelankys tikslinė interneto lankytojų auditorija - investuoti pinigai bus prarasti, svetainė neturės jokios įtakos Jūsų verslo augimui.

Lankytojai = pinigai

Jūs privalote žinoti, kad viskas priklauso nuo Jūsų žinių, kaip pritraukti lankytojų srautą į Jūsų svetainę. Nėra srauto - nėra pinigų.Taigi, jeigu Jūs norite, kad interneto svetainė pradėtų dirbti Jums, tuomet Jūs privalote žinoti, kaip pritraukti TIKSLINĮ LANKYTOJŲ SRAUTĄ į ją, scaron;į srautą i scaron;laikyti ir konvertuoti svetainės lankytojus į pardavimus internetu.Jokių i scaron;lygų.Norite žinoti būdus, kaip sukurti didžiulius vartotojų srautus į bet kurią i scaron; Jūsų turimų Interneto svetainių?Apsilankykite 2009 m. balandžio 29 d. Vilniuje organizuojamame 6 valandų praktiniame interneto rinkodaros seminare bdquo;Lankytojų srautas 101".Daugiau informacijos rasite www.lankytojusrautas.lt

Žinote, ką norite žinoti?
Užsisakykite personalizuotą naujienlaiškį.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau