Investicija į nekilnojamąjį turtą – galimybė apsaugoti santaupas nuo nuvertėjimo

Publikuota: 2009-03-23
Atnaujinta 2015-06-03 16:27

Ekonomikos krizė vis dažniau tiek investuotojus, tiek eilinius piliečius verčia pasvarstyti apie itin opią problemą – turimų santaupų nuvertėjimą. Nekilnojamojo turto vystytojai ragina vartotojus vėl pradėti aktyviau investuoti į nekilnojamąjį turtą, tačiau tai daryti racionaliai ir investicijoms rinktis tik perspektyvioje vietoje esančius objektus.

bdquo;Pastaruoju metu pirkėjai vangiai įsigyja nekilnojamąjį turtą, nes tikisi, kad būstų kainos dar koreguosis. Tačiau kainų korekcija vyksta jau scaron;iandien, o nekilnojamojo turto pardavėjai linkę derėtis ir ie scaron;koti kompromiso su pirkėjais. Be to, derėtų nepamir scaron;ti ir to, kad per tą laiką, kuomet pasyviai laukiama mažesnių būstų kainų, santaupos nuvertėja", - teigia UAB bdquo;Vyroko nekilnojamasis turtas" direktorius Rimtautas Semėnas.Pasak R. Semėno, anksčiau investicijos į nekilnojamąjį turtą buvo daugiausia spekuliacinio ir trumpalaikio bdquo;pirk ir parduok" pobūdžio. Tačiau scaron;iandien investicija į nekilnojamąjį turtą - tai galimybė racionaliai apsaugoti turimas santaupas.bdquo;Pasibaigus visuotiniam nekilnojamojo turto įsigijimo bumui, rinka pamažu nusistovi ir grįžta į normalią būseną. Dabar investicijos į nekilnojamąjį turtą yra labiau pasvertos. Būstas yra ne vienų ar penkerių metų investicija, todėl reikia rinktis perspektyvią vietą, kurioje gyvenamosios patalpos i scaron;liks patrauklios ir likvidžios ateityje", - teigia UAB bdquo;Vyroko nekilnojamasis turtas" direktorius.R. Semėno teigimu, būtent sunkmečiu nekilnojamasis turtas sostinės centre turėtų tapti saugia investicija, o jo paklausa - i scaron;likti stabili. Taip pat pirkėjams derėtų atminti, kad patrauklus investavimo objektas turėtų atitikti ir kitus kriterijus: būti i scaron;skirtiniu, likvidžiu, o, esant reikalui, būstą turėtų būti paprasta i scaron;nuomoti.Bendrovė bdquo;Vyrokas" scaron;iuo metu de scaron;iniajame Neries krante, Konstitucijos prospekte, stato modernų gyvenamąjį dangoraižį bdquo;Arfa", kuris i scaron;kils iki 100 metrų ir taps auk scaron;čiausiu gyvenamuoju pastatu Vilniuje. Planuojama dangoraižio statybų pabaiga - 2010 metai.Naujajame Vilniaus centre statomo 28 auk scaron;tų i scaron;skirtinės architektūros dangoraižio projekto vertė vir scaron;ija 130 mln. litų. Pastato bendras plotas su komercinėmis patalpomis pirmajame ir antrajame auk scaron;tuose bei požeminiu garažu siekia 35,4 tūkst. kv. m.Apie bdquo;Vyroko" verslo grupę:UAB bdquo;Vyrokas" įkurta 1994 metais. Įmonės pagrindinė veikla - nekilnojamojo turto projektų kūrimas, vystymas, valdymas bei įgyvendinimas. Bendrovei priklauso UAB bdquo;Vyroko nekilnojamasis turtas", UAB bdquo;Vyroko eksploatavimo centras" bei UAB bdquo;Vyroko statybos darbai".Daugiau informacijos:
Rimtautas Semėnas,
UAB bdquo;Vyroko nekilnojamasis turtas" direktorius
Tel. +370 276 2525
El.pa scaron;tas: vnt@vyrokas.lt
www.vyrokas.lt

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau