Nomedos šeimos brangiausius daiktus saugos dovana

Publikuota: 2009-03-20
Atnaujinta 2015-06-03 16:30

Jau šiandien vilnietė Nomeda Jakuškaitė su šeima ieško vietos neįprastam prizui – biuro ir metaliniais baldais bei įvairiomis kėdėmis prekiaujančios bendrovės „Vildika“ organizuojamame konkurse jai burtų keliu atiteko seifas ML 35. Dažnai loterijose ir konkursuose dalyvaujanti Nomeda sako jau ne kartą galvojusi namie įsirengti seifą, tačiau net neįsivaizdavo, kad tai įvyks po laimėjimo loterijoje.

bdquo;Seife susidėsiu brangiausius daiktus - kvepalus, - juokauja moteris. - I scaron; tiesų, tai jau ne kartą su vyru susimąstėme, kad namuose esančius dokumentus ir vertingus daiktus reikėtų rimčiau apsaugoti - juk krizei siaučiant padaugėjo ir būstų vagysčių. Todėl džiaugiamės, kad kompakti scaron;kas ir patikimas seifas tokiu metu atkeliavo į mūsų namus", - sako N.Jaku scaron;kaitė. Ji buvo viena i scaron; kelių scaron;imtų, kurie bendrovės bdquo;Vildika" tinklalapyje www.vildika.lt teisingai atsakė į anketos klausimus apie seifus.Vertingą prizą įteikęs UAB bdquo;Vildika" direktoriusRobertas Lazauskas teigia, kad gyventojų susidomėjimas namams skirtais seifais dabar yra gerokai didesnis nei pernai: bdquo;Padidėjus nusikalstamumui gyventojai vis dažniau investuoja į kokybi scaron;kus, patikimus seifus, nes suvokia, kad, pavyzdžiui, i scaron; namų ilgapir scaron;čių i scaron;ne scaron;tų dokumentų atstatymas kainuos daugiau ir truks ilgai." Populiariausi yra vidutinio dydžio prie sienos ar grindų tvirtinami seifai, kuriuose telpa A4 formato dokumentai, o taip pat specialūs seifai medžiokliniams ginklams saugoti.Policijos atstovai ir draudimo ekspertai teigia, kad per paskutinį 2008 m. ketvirtį, lyginant su tuo pačiu 2007 m. laikotarpiu, vagysčių i scaron; būstų padaugėjo apie 40%. Policijos departamentas prognozuoja, kad dėl sunkėjančios ekonominės padėties, augančio nedarbo tokių nusikaltimų daugės.Į medinius biuro baldus gaminančios ir metalinius biuro baldus bei įvairios paskirties kėdes tiekiančios bendrovės bdquo;Vildika" svetainę užsukę lankytojai jau scaron;iandien gali rasti naują konkursą. Sulaukusi didelio seifą laimėti norinčių žmonių susidomėjimo - teisingai į konkurso anketos klausimus atsakė net 261 lankytojas - bdquo;Vildika" siūlo pasivaržyti dėl Vokietijoje pagamintos, itin kokybi scaron;kos ir patogios darbo kėdės bdquo;Point 70". Būsimam laimėtojui tereikia užsukti į tinklalapį www.vildika.lt arba www.kedziucentras.lt ir iki gegužės 11 d. atsakyti į 5 klausimus apie kėdes. I scaron; visų teisingai atsakiusiųjų burtų keliu bus i scaron;trauktas laimingasis, kuris ir atsisės į patogią voki scaron;ką darbo kėdę bdquo;Point 70".Daugiau informacijos:Robertas Lazauskas, UAB bdquo;Vildika" direktorius, tel. +370 5 2755677, mob. +370 699 62626, e. pa scaron;tas: robertas@vildika.lt, tinklalapis: www.vildika.lt

Žinote, ką norite žinoti?
Užsisakykite personalizuotą naujienlaiškį.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau