RRT tyrimas: mobiliojo ryšio operatorių kokybė nesiskiria

Publikuota: 2009-03-18
Atnaujinta 2015-06-03 16:37

Trijų didžiausių Lietuvos mobiliojo ryšio bendrovių teikiamų paslaugų kokybė iš esmės nesiskiria. Tai atskleidė Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) atliktas judriojo ryšio operatorių paslaugų kokybės tyrimas.
Vilnius, kovo 18 d. Trijų didžiausių Lietuvos mobiliojo ry scaron;io bendrovių teikiamų paslaugų kokybė i scaron; esmės nesiskiria. Tai atskleidė Ry scaron;ių reguliavimo tarnybos (RRT) atliktas judriojo ry scaron;io operatorių paslaugų kokybės tyrimas.Pagal RRT pateiktus tyrimo duomenis, nesėkmingų skambučių dalis bdquo;Tele2" tinkle sudarė 2,3 proc., bdquo;Bitės" tinkle - 3,9 proc, bdquo;Omnitel" tinkle - 1,6 procento. Skambinant mieste, nesėkmingų skambučių dalis bdquo;Tele2" tinkle sudarė vos 1,3 proc. visų bandymų, bdquo;Omnitel" tinkle - 1,1 proc., o bdquo;Bitės" shy;- 3,4 procentus.Tele2" tinkle buvo mažiausiai nesėkmingų SMS pristatymų - jų skaičius siekė 2,9 proc. visų bandymų. bdquo;Bitės" tinkle scaron;is rodiklis siekė 3,1 proc., bdquo;Omnitel" - 3,3 procentus.bdquo; Scaron;is tyrimas jau ne pirmą kartą patvirtina, kad ry scaron;io kokybė visuose Lietuvos mobiliojo ry scaron;io tinkluose i scaron; esmės yra vienoda. Skirtumai tokie menki, kad vartotojai jų nebejaučia ir operatorių renkasi pagal kainą", - teigia Petras Masiulis, bdquo;Tele2" generalinis direktorius.Pasak RRT, vykdant judriojo ry scaron;io operatorių paslaugų kokybės tyrimą i scaron; viso buvo atlikti 3053 balso telefonijos skambučiai ir i scaron;siųsta 1681 SMS visuose trijuose operatorių tinkluose. Bandymai buvo atliekami Lietuvos Respublikos teritorijoje: miestuose bei magistraliniuose ir kra scaron;to keliuose stovint arba važiuojant darbo dienomis ir darbo valandomis tiek GSM, tiek ir 3G tinkluose. Bandymai skirtingų operatorių tinkluose buvo atliekami tuo pačiu metu (lygiagrečiai) ir naudojant tą pačią matavimo įrangą.bdquo;Tele2" 2008 m. pabaigoje valdė apie 550 GSM ir 54 UMTS bazines stotis visoje Lietuvoje. Įmonė vien 2008 m. į judriojo ry scaron;io tinklą investavo 38 mln. litų, o scaron;iemet numato tęsti tinklo plėtrą.bdquo;Tele2" pajamos 2008 m. augo 18 proc. ir siekė 575 mln. litų. 2008 m. bdquo;Tele2" klientų skaičius i scaron;augo 7 proc. - praėjusių metų pabaigoje bendrovės paslaugomis naudojosi 1,92 mln. vartotojų.I scaron;samią tyrimo ataskaitą rasite adresu http://www.rrt.lt/index.php?1628906862

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau