RE/MAX VĖL TARP LYDERIŲ!

Publikuota: 2009-03-17
Atnaujinta 2015-06-03 16:35

„Entrepreneur“ žurnalas 30-ojoje metinėje “500 Pasaulio franšizių“ apžvalgoje, ir vėl RE/MAX paskelbė pirmaujančia nekilnojamojo turto kompanija “Pasaulinių franšizių” kategorijoje.

Kaip teigia H.Charles Lemire, RE/MAX Europos regiono direktorius: ldquo;Mes turime labai daug ką pasiūlyti mūsų fran scaron;izių savininkams - nuo i scaron; esmės stipraus ir patikrinto verslo modelio su puikiais mokymų i scaron;tekliais, iki pasaulinio prekinio ženklo pripažinimo. Mes jaučiamės pagerbti, bet nenustebę, kasmet pasirodydami scaron;io sąra scaron;o vir scaron;ūnėje. Mes džiaugiamės plėtros ir sėkmės de scaron;imtmečiais, o scaron;is auk scaron;tas įvertinimas yra RE/MAX tinklo gyvybingumo pripažinimas. rdquo;2008 m. RE/MAX pardavė daugiau kaip 700 frančizių visame pasaulyje, o scaron;iuo metu veikia beveik 7000 biurų daugiau nei 70 pasaulio scaron;alių. 30-oji metinė bdquo;500 pasaulio fran scaron;izių ldquo; apžvalga yra publikuojama scaron;io mėnesio bdquo;Entrepreneur ldquo; žurnale. Kompanijos yra vertinamos pagal finansinį pajėgumą ir stabilumą, dydį ir augimo tempą, reikalingų investicijų dydį bei finansavimo galimybes. bdquo;Entrepreneur ldquo; žurnalo ldquo;500 pasaulio fran scaron;izių ldquo; atliekami tyrimai, kurie buvo pradėti 1980 m., yra vieni labiausiai vertinamų pasaulyje. Per eilę metų vertinimo procedūra buvo peržiūrima ir tobulinama, siekiant gauti kuo tikslesnę įvertinimo formulę.Daugiau informacijos apie RE/MAX Europe ir RE/MAX Baltics rasite: www.remax-europe.com www.remax.lt Daugiau informacijos apie bdquo;Entrepreneur ldquo; fran scaron;izių 500-tuką rasite: www.entrepreneur.comApie RE/MAX: RE/MAX yra sparčiausiai augantis nekilnojamojo turto fran scaron;izių tinklas Europoje, kuris pasauliniu mąstu auga jau 36 metus i scaron; eilės. Pasaulyje RE/MAX turi daugiau nei 7000 savaranki scaron;kai valdomų biurų, kuriuose dirba vir scaron; 100000 brokerių. RE/MAX Europai atstovauja daugiau nei 10000 brokerių dirbančių 1700 biuruose 34 scaron;alyse.Daugiau nei 35 metų patirtį pasaulyje turinti RE/MAX kompanija į Lietuvą įžengė 2005 metais ir užtikrintai įtvirtino savo pozicijas, diegdama novatori scaron;kus sprendimus nekilnojamo turto srityje. Scaron;iuo metu Lietuvoje 13 RE/MAX biurų veikia didžiuosiuose miestuose, kuriuose dirba daugiau, kaip 130 profesionalių nekilnojamo turto brokerių, teikiančių paslaugas susijusias su nekilnojamuoju turtu ne tik Lietuvoje bet ir kitose 72 pasaulio scaron;alyse. Dėl i scaron;samesnės informacijos kreipkites:Artūras SelivončikasBaltijos regiono verslo plėtros konsultantas RE/MAX BalticsE-mail arturas@remax.ltGSM +370 616 77557Tel +370 5 2487444WEB www.remax.lt

Žinote, ką norite žinoti?
Užsisakykite personalizuotą naujienlaiškį.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau