BHRC plės veiklą sujungdama pajėgas su Lietuvos darbo rinkos eksperte

Publikuota: 2009-03-17
Atnaujinta 2015-06-03 16:21

Keičiasi darbo užmokesčio rinką Baltijos šalyse tiriančios UAB „Baltic Human Resource Consulting“ (BHRC) vadovybė. Nuo šios savaitės BHRC partnere ir generaline direktore tapo Agnė Brazauskytė, pakeitusi įmonei iki šiol vadovavusią Dacę Tauriņą.

bdquo;Siekdama plėsti veiklą ir tapti pirmaujančia žmogi scaron;kųjų i scaron;teklių ir organizacijų tobulinimo konsultacine bendrove Lietuvoje, BHRC nutarė sujungti savo pajėgas su vietine darbo rinkos eksperte ldquo;, - teigė BHRC motininės bendrovės SIA bdquo;Fontes Vadības Konsultācijas ldquo; valdybos pirmininkė Inese Kamarūte.Naujoji BHRC vadovė A. Brazauskytė, kuri iki scaron;iol buvo vadovų paie scaron;kos bendrovės TES/Talamasca Executive Search savininkė ir direktorė, pabrėžė, kad bendradarbiaudama su įvairiomis Lietuvos pramonės ir verslo asociacijomis BHRC gali pasiūlyti informaciją apie darbo užmokestį ir palyginimus pirmaujančiose pramonės scaron;akose bei Baltijos scaron;alių rinkoje. bdquo;Dirbdami i scaron;vien su verslininkais, tikimės jiems būti naudingi ne tik nuolat teikdami tyrimus bei prognozes apie darbo užmokesčio kitimą, bet ir konsultuodami darbo užmokesčio sistemų kūrimo, organizacijų tobulinimo, veiklos efektyvumo, vadovų vertinimo bei ugdymo klausimais ldquo;, - akcentavo A. Brazauskytė.Glaudžiai bendradarbiaudama su tikslinės darbuotojų paie scaron;kos bendrove TES/Talamasca Executive Search, BHRC klientams suteiks ir personalo plėtros galimybes. Būdama pasaulinės personalo įvertinimo ir ugdymo lyderės SHL (www.shl.com) partnerė, BHRC taip pat siūlys platų įvertinimo ir atestavimo metodų pasirinkimą bei lyderio kompetencijų tobulinimo programas. BHRC veiklą Lietuvoje pradėjo prie scaron; 2 metus ir neseniai i scaron;leido antrąją darbo užmokesčio prognozių tyrimo bdquo;Baltic Salary Survey ldquo; ataskaitą. Scaron;ie tyrimai yra gerai žinomi ir pripažinti Baltijos scaron;alyse. Estijoje O Uuml; bdquo;Fontes Palgakonsultatsioonid ldquo; tyrimus bdquo;Baltic Salary Survey ldquo; atlieka nuo 1995 metų, Latvijoje SIA bdquo;Fontes Vadības Konsultācijas ldquo; ndash; nuo 1996 metų. Scaron;iuose tyrimuose dalyvauja per 200 Latvijos ir daugiau nei 170 Estijos įmonių.BHRC yra prie scaron; 13 metų Latvijoje įkurtos SIA bdquo;Fontes Vadības Konsultācijas ldquo; dukterinė įmonė. Patyrę pastarosios įmonės konsultantai dalinsis savo patirtimi skirtingose srityse: Inese Kamarūte ndash; organizacijų tobulinimo ir veiklos efektyvumo bei valdymo, Olga Dzene ndash; vadovų vertinimo ir ugdymo. Buvusi BHRC vadovė Dace Tauriņa tęs darbą, susijusį su darbo užmokesčio sritimi, ir teiks bdquo;Baltic Salary Survey ldquo; klientams kokybi scaron;ką informaciją apie darbo užmokesčio rinkos vystymąsi Baltijos scaron;alyse.Nuo 2009 m. balandžio 15 d. BHRC dirbs adresu Žemaitijos g. 13/10, 01134 Vilnius, Lietuva.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau