Ūkio bankas ir šiemet prisidės prie LNK „Gerumo dienos“

Publikuota: 2009-03-16
Atnaujinta 2015-06-03 16:26

Ūkio bankas šiemet, kaip ir pernai metais, nusprendė prisidėti prie tradicinės LNK labdaros akcijos „Gerumo diena“. Jau antrus metus iš eilės ši diena bus skirta kovai su vėžiu. Palaikydamas šią iniciatyvą Ūkio bankas sudarė galimybę savo klientams paaukoti lėšų pasinaudojant internetinės bankininkystės sistema Eta banku bei įnešant grynuosius pinigus visuose banko filialuose ir klientų aptarnavimo skyriuose.

Jau septintą kartą vyksiantis vienas didžiausių Lietuvoje telemaratonų scaron;iais metais organizuojamas kovo 22 d. Bus siekiama padėti Vilniaus universiteto Onkologijos institutui, kuriam scaron;iuo metu labiausiai trūksta modernaus ultragarso aparato, kainuojančio apie 800 tūkst. Lt. Ūkio banko klientai paaukoti bdquo;Gerumo dienos ldquo; projektui galės nuo kovo 16 iki kovo 23 dienos. bdquo;Mums garbė prisidėti prie scaron;io kilnaus tikslo. Džiugu, kad dosniai Lietuvos gyventojų aukojami pinigai padeda gydymo įstaigoms apsirūpinti reikalingiausia įranga. Siekdami palengvinti pinigų paaukojimo procesus, savo klientams sudarėme kiek įmanoma patogesnes sąlygas aukoti internetu ar atėjus į banko skyrių. Kviečiame Lietuvos žmones aktyviai prisidėti prie scaron;ios kilnios akcijos, - sakė Ūkio banko Valdybos pirmininkė Edita Karpavičienė. Praėjusiais metais bdquo;Gerumo dienos ldquo; metu surinkta net 1,6 mln. litų aukų. Už scaron;ias lė scaron;as Vilniaus universiteto Onkologijos institute atidaryti du moderniausios krūtų diagnostikos įrangos kabinetai Baltijos scaron;alyse. Už paaukotas lė scaron;as Kauno medicinos universiteto klinikos įsigijo HDTV standarto gastroskopą, pediatrinį ir suaugusiųjų kolonoskopus. Pinigus bdquo;Gerumo dienai ldquo; galima aukoti keliais būdais: prisijungus prie Eta banko ir i scaron; anksto parengtoje mokėjimo formoje įra scaron;ius norimą paaukoti sumą. Prie akcijos prisidėti galima ir įne scaron;ant grynuosius pinigus į paramos gavėjo sąskaitą bet kuriame Ūkio banko filiale arba skyriuje, taip pat įra scaron;ius norimą paaukoti sumą LNK tinklalapyje ir, pasirinkus atsiskaitymą per Ūkio banką. bdquo;Smagu, kad prie akcijos antrus metus i scaron; eilės sutiko prisidėti ir Ūkio bankas. Tikimės, kad banko sudarytos palankios aukojimo sąlygos, leidžiančios pervesti pinigus į akcijos sąskaitą nei scaron;einant i scaron; namų ar biuro, leis surinkti daugiau aukų bei tokiu būdų i scaron;gelbėti daugiau gyvybių ldquo;, - sakė LNK bdquo;Gerumo dienos ldquo; prodiuserė Laura Pauk scaron;tė. LNK bdquo;Gerumo diena ldquo; organizuojama nuo 2003-ųjų metų. Viso per scaron;e scaron;ias labdaros akcijas žiūrovai suaukojo 6,5 mln. litų, kurie buvo skirti kovai prie scaron; vėžį, nei scaron;ne scaron;iotiems naujagimiams, cerebriniu paralyžiumi sergantiems vaikams ir kt.

Žinote, ką norite žinoti?
Užsisakykite personalizuotą naujienlaiškį.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau