„ OSC“ VADOVAS KOVO 13 DIENĄ TEIKIA SAVO PRAŠYMĄ VRK

Publikuota: 2009-03-12
Atnaujinta 2015-06-03 16:30

Rytoj „OSC“ Vadovas Virgilijus Vilkeliškis savo prašymą teiks VRK tam , kad būtų įregistruotas tarp visų kandidatų jau pareiškusių norą siekti LR.Prezidento posto.

Šios įstaigos vadovas, pradedantis verslininkas, turintis įvairių originalių idėjų, inovacinių sprendimų apsisprendė padėti Lietuvai išeiti iš ekonominės krizės. Pretendentas ruošiasi užimti šį postą ir teigia, jog žinantis teisingą mūsų šalies ekonominį veiklos vystymosi planą tam, kad pagal jo pasiūlytą administracinį valdymo modulį, kurį jis ir ketina įdiegti Lietuvoje, o vėliau jam pasiteisinus ir kitose šalyse, išvesti šį pasaulį iš šios gilios ekonominės krizės.

Jo ketinimas kandidatuoti, tai nėra kokia tai užgaida , ar reklama tam , kad apie tai sužinotų mūsų Lietuvos visuomenė. Tokiomis reklamomis scaron;i asmenybė, apie kurią dar nedaug žino Lietuvoje, neužsiminėja.Pretendentas į LR.Vilties Prezidentus yra pasiruo scaron;ęs atsakyti į VRK galimą užduoti klausimą : - bdquo; Kodėl jūs kai apie jus niekas dar Lietuvoje nežino nusprendėte kandidatuoti į scaron;į postą ? Gal pirma reikėtų ką nors tokio reik scaron;mingo Lietuvoje nuveikti ir tik po to į scaron;į postą ? Gal jums reikėtų į politinę veiklą įsijungti tam , kad pademonstruoti mūsų visuomenei turimas lyderio savybes ? bdquo;.Virgilijus nusi scaron;ypsojęs pasiruo scaron;ęs scaron;iai komisijai taip atsakyti : - bdquo; Žinote a scaron; nesiveržiu į scaron;į valstybinį postą, bet kad mintys man neduoda ramybės vis kas kart atsiųsdamos naujos informacijos, kuri reikalinga Mūsų Lietuvai ir jos žmonėms . Manau suprantate, kad mintis kiekvienam žmogui kažkas siunčia į jo pasąmonę. O tas, kuris siunčia tas mintis , tas ir nurodo žmogui gyvenimo kelią kuriuo jis turi eiti . O scaron;is mano gyvenimo kelias kaip tik ir susikerta su LR.Prezidentūra . Todėl ir noriu pasitikrinti , ar ten mano , dabartinio bdquo;OSC" Vadovo, gyvenime darbo vieta, nes scaron;iuo metu įgyvendinu projektą bdquo; Suraskim ir I scaron;rinkim MŪSŲ LIETUVOJE ESANČIŲ TAUTŲ VILTIES PREZIDENTĄ(-Ę) ? bdquo;
I scaron;samesnę informaciją apie Virgilijų Vilkeli scaron;kį pretendentą į LR.Prezidentus rasite OSC Bloge : www.musu.osc.lt , o apie jo vadovaujamą įmonę informacijos rasite tinklapyje : www.osc.lt
Projekto organizatorius V Scaron;Į bdquo; OSC-Optimalių sprendimų centras"

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau