Kaziuko mugė keliasi į elektroninę erdvę

Publikuota: 2009-03-12
Atnaujinta 2015-06-03 16:25

Nors Kaziuko mugės šventė, į vieną vietą subūrusi tautodailininkus, amato meistrus, miestelėnus ir miesto svečius jau baigėsi, nuo šiol Kaziuko mugės idėją ištisus metus puoselės naujas projektas E-Kaziukas.lt.

Socialinio projekto www.e-kaziukas.lt rengėjai, pastebėję Kaziuko mugės reik scaron;mę lietuvi scaron;kam identitetui, nutarė scaron;ios scaron;ventės nuotaiką perkelti į elektroninę erdvę, kurioje susilietų naujosios technologijos ir senosios tradicijos. Amatininkams ir meno žmonėms projektas ne tik suteiks galimybę pristatyti savo dirbinius svetainės lankytojams, bet ir sėkmingai prekiauti ar rasti užsakovų.Projekto vykdančios V scaron;Į direktorius Aurelijus Va scaron;kys pasakojo, kad kuriant elektroninę Kaziuko mugės versiją, siekta i scaron;laikyti balansą tarp pirkėjo ir pardavėjo interesų, i scaron;saugoti galimybė derėtis bei bendrauti su pardavėju. Projektas E-Kaziukas.lt susilaukė ne tik didelio susidomėjimo, bet ir palaikymo. "Tiek svetainės lankytojai, tiek patys menininkai labai scaron;iltai priėmė projekto idėją. Kaziuko mugės metu teko pabendrauti su nemažai jos dalyvių: buvome nustebinti jų atvirumu, pasiryžimu bendradarbiauti." ndash; įspūdžiais dalijosi vienas i scaron; projekto koordinatorių Andrius Genys.Projektu taip pat bus siekiama skatinti ir pačių menininkų verslumą. Anot projekto koordinatoriaus, kiekvienam menininkui be kūrybinio proceso svarbus ir dirbinių pardavimas, kuris neįmanomas be jų patrauklaus pateikimo pirkėjui. Deja, nemaža dalis meno atstovų neturi nei platinimo ta scaron;kų, nei galimybės reklamuoti savo produkciją. Tad scaron;iuo projektu mes ir bandysim i scaron;spręst pagrindines menininkams kylančias kliūtis, sudarant jiems visas sąlygas parduoti dirbinius, naudojantis elektroninės prekybos privalumais bei patogia atsiskaitymų sistema, kurią netrukus planuojama įdiegti .Projektas E-Kaziukas.lt ndash; tai pelno nesiekiantis socialinis projektas, kuro tikslas - skatinti tradicinių amatų meistrų verslumą bei lietuvi scaron;kos kultūros ir tradicijų puoselėjimas pasinaudojant elektroninės prekybos teikiamais privalumaisKontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Vie scaron;oji įstaiga "Amatų mugė"
Tel.: 867853665
info@e-kaziukas.lt

Žinote, ką norite žinoti?
Užsisakykite personalizuotą naujienlaiškį.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau