Verslininkai ir A.Valinskas išvyksta į Gruziją

Publikuota: 2009-03-03
Atnaujinta 2015-06-03 16:37

Šiandien, kovo 3 dieną, 17 val. Lietuvos verslo delegacija, gausiausiai atstovaujanti statybų ir susijusių sektorių įmones, išvyksta dviejų darbo dienų vizitui į Gruziją drauge su LR Seimo Pirmininku Arūnu Valinsku.

Verslininkus vizite dalyvauti pakvietė Tarptautiniai prekybos rūmai ICC Lietuva, organizuojantys specializuoto verslo delegacijos vizito į Gruziją darbotvarkę. Statybų, statybinių medžiagų, medienos, langų gamintojų, mėsos perdirbėjai ir kt. įmonių atstovai Gruzijoje domėsis rengiamų vie scaron;ųjų konkursų perspektyvomis Gruzijoje, kokios galimybės ir i scaron; scaron;ūkiai laukia pasiryžusių plėtoti verslą Gruzijoje, kaip bus panaudota 1 mln. EUR Lietuvos ir kitų valstybių parama Gruzijos infrastruktūros vystymuisi. Verslo delegacija susitiks su Lietuvos verslo atstovais jau dirbančiais Gruzijoje, Ekonomikos vystymo ministru p. Lashia Zhvania. Gruzijos Regioninės plėtros ir infrastruktūros ministras, p. Davit Tkeshelashvili supažindins su esama statybų ir infrastruktūros plėtros sektoriaus padėtimi ir perspektyvomis Gruzijoje, vie scaron;ųjų konkursų, susijusių su statybų pramone, susisiekimo infrastruktūra, vie scaron;uoju transportavimu, gyvenamųjų ir ūkinių pastatų renovacija, organizavimo tvarka, sąlygomis.Lietuvos ndash;Gruzijos specializuoto verslo forumo metu verslininkams i scaron; Lietuvos bus pristatyta Gruzijos teisinė bazė (pvz., sandorių saugumo, atsiskaitymų už paslaugas ir prekes garantijos, įmonių įsigijimo klausimai ir kt.), bankininkystės ir finansų sistema. Penkiolikai verslininkų i scaron; Lietuvos planuojama surengti dvi scaron;alių verslo susitikimų, kuriame dalyvauti planuoja apie penkiasde scaron;imt Gruzijos įmonių. Verslininkai susitiks ir su Tbiliso miesto meru, Giorgi (Gigi) Ugulava ir su investicijų kompanija ldquo;LoyalEstate Group ldquo;, kuri scaron;iuo metu pradeda vieną stambiausių visoje Gruzijoje statybų projektą ndash; verslo, vie scaron;bučių ir gyvenamąjį kompleksą ldquo;Park Hyatt Tbilisi rdquo; . bdquo; Lietuvos politinė parama Gruzijai turi duoti dividendų ir Lietuvos ekonominiams santykiams su scaron;ia scaron;alimi. Operatyviai sekdami vykdomų vie scaron;ųjų konkursų eigą, reikalavimus, tvarką ir procedūras, privalome užtikrinti, kad Lietuvos verslą pasiektų savalaikė informacija. Turime rasti galimybių konkuruoti su turkais, amerikiečiais ir kitų scaron;alių nekilnojamo turto vystytojais, statybininkais ir statybų subrangovais, kurie yra stiprūs žaidėjai scaron;ioje rinkoje, ldquo;- sakė Algimantas Akstinas, ICC Lietuva Generalinis direktorius.

Lietuvos verslo delegacija i scaron; Gruzijos grįžta 2009 m. kovo 6 d., penktadienį 12:00 val.

Žinote, ką norite žinoti?
Užsisakykite personalizuotą naujienlaiškį.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau