„Fontes Vilnius“ plečia paslaugų spektrą

Publikuota: 2009-02-25
Atnaujinta 2015-06-03 16:20

Pastarojo meto ekonominė situacija visame pasaulyje keičia ir žmogiškųjų išteklių administravimo rinką.

„Vis dažniau tenka ne tik ieškoti naujų vadovų, bet ir konsultuoti įmones žmogiškųjų išteklių klausimais, teikti konsultacijas ir mokymus atleidžiant darbuotojus, rūpinantis tolesniu jų įdarbinimu“, – sako UAB „Fontes Vilnius“ vadovė Eglė Kasevičienė.

Normal 0 19 false false false MicrosoftInternetExplorer4 Pastarojo meto ekonominė situacija visame pasaulyje keičia ir žmogi scaron;kųjų i scaron;teklių administravimo rinką.bdquo;Vis dažniau tenka ne tik ie scaron;koti naujų vadovų, bet ir konsultuoti įmones žmogi scaron;kųjų i scaron;teklių klausimais, teikti konsultacijas ir mokymus atleidžiant darbuotojus, rūpinantis tolesniu jų įdarbinimu", - sako UAB bdquo;Fontes Vilnius" vadovė Eglė Kasevičienė.Angli scaron;ku terminu bdquo;outplacement" vadinamos konsultacijos atleidžiant žemesnių grandžių darbuotojus ir auk scaron;to lygio vadovus bei padedant jiems keisti veiklos sritį, anot R.Laimikienės, leidžia lanksčiau ir abipusiai naudingiau atsisveikinti su darbuotoju, kuris įmonei sunkmečiu tapo per brangus. bdquo;Jau matome, kad ir Lietuvoje dirbančios įmonės pradėjo naudotis scaron;ia paslauga. Padėdamos atleidžiamiems darbuotojams, įmonės demonstruoja ir savo socialinę atsakomybę, nepalikdamos žmogaus vieno sunkią minutę", - sako E.Kasevičienė.Dažniausiai i scaron;darbinimo paslaugų pra scaron;o užsienio kapitalo bendrovės, turinčios vakarieti scaron;kus įmonių vadybos ir vertybių modelius. Tačiau tikimasi, jog ir Lietuvos verslininkai aktyviau naudosis siūloma paslauga.Minėtą i scaron;darbinimo paslaugą bdquo;Fontes Vilnius" teikia remdamiesi tarptautinės korporacijos MPS, kuri įsigijo bdquo;Fontes Vilnius" praėjusių metų pabaigoje, patirtimi. Pasak MPS Baltijos regiono vykdomojo direktoriaus Pasi Harttuneno, scaron;is sandoris buvo naudingas visapusi scaron;kai.bdquo;Fontes Vilnius" dabar turi galimybę pasinaudoti daugiau nei 20 metų tarptautinėje rinkoje sėkmingai dirbančios MPS i scaron;tekliais, o MPS savo ruožtu - bdquo;Fontes Vilnius" 10 metų sėkmingos veiklos Lietuvoje patirtį vykdant auk scaron;čiausio ir vidutinio lygio vadovų paie scaron;ką ir atranką", - sako P.Harttunenas.1975 m. įkurta MPS yra Europos Sąjungos rinkoje veiklą vykdanti privataus kapitalo korporacija. Europoje veikia daugiau nei 30 jos atstovybių, kuriose dirba per 150 specialistų. Tarptautiniu mastu bendrovė veikia jau 20 metų, o sukauptas žinias ir patirtį licenciniu pagrindu perteikia savo partneriams.2008 m. Lietuvos žmogi scaron;kųjų i scaron;teklių konsultacijų bendrovė bdquo;Fontes Vilnius" pardavė paslaugų už 1 mln. 812 tūkst. litų. Pardavimai 2007 metais, kuriuos lėmė keli itin dideli sandoriai, siekė 2 mln. 085 tūkst.."Tikimės, kad nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, scaron;iais metais rezultatai bus ne blogesni nei pernai, nes bendrovė gavo galimybę i scaron;plėsti savo veiklos ribas. Prisitaikydami prie rinkos pokyčių, pradėjome siūlyti scaron;ių dienų ekonomikai aktualių paslaugų", - teigia E.Kasevičienė. Normal 0 19 false false false MicrosoftInternetExplorer4 Daugiau informacijos:Eglė Kasevičienė, bdquo;Fontes Vilnius" vadovė+370 652 05 272 Pasi Harttunen, bdquo;MPS Eesti" Baltijos regiono vykdomasis direktorius+372 566 63000

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau