Baltijos šalių konkursas „Baltic PR Awards 2009“

Publikuota: 2009-02-23
Atnaujinta 2015-06-03 16:33

Pirmą kartą Lietuvos ryšių su visuomene specialistai turi galimybę pristatyti savo geriausius projektus Baltijos šalių „Baltic PR Awards 2009“ konkursui. Pagrindiniai renginio organizatoriai – Latvijos viešųjų ryšių kompanijų asociacija (LSAKA) ir Latvijos viešųjų ryšių profesionalų asociacija (LASAP); partneriai – Estijos ryšių su visuomene asocijacija (EPRA) ir Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjunga (LRVS).

Parai scaron;kos bdquo;Baltic PR Awards 2009" konkursui priimamos iki kovo 10 dienos. Konkurse dalyvauti gali valstybinės institucijos, įmonės, ry scaron;ių su visuomene agentūros ir nepriklausomi ry scaron;ių su visuomene konsultantai. Visų Baltijos scaron;alių ry scaron;ių su visuomene specialistai turi galimybę savo geriausius ir sėkmingiausius 2008 metų projektus pateikti į 10 skirtingų nominacijų: korporatyvinė ir verslo komunikacija, problemų sprendimas ir krizių valdymas, vidinė komunikacija, ry scaron;iai su klientais, ry scaron;iai su valdžios institucijomis, socialinė atsakomybė, skaitmeninė komunikacija, vie scaron;asis sektorius ir nevyriausybinės organizacijos, rėmimas, tarptautinė komunikacijaPasak LSAKA prezidentės Ingos Latkovskos, bdquo;Baltic PR Awards" - tai kasmetinis konkursas pritraukiantis daugybę ry scaron;ių su visuomene profesionalų. bdquo;Džiaugiuosi, kad Latvijoje prasidėjęs konkursas, perėjo ir į kaimynines scaron;alis, tokiu būdu turėsime dar įvairesnių ir įdomesnių sėkmingų projektų pavyzdžių,"- pažymėjo Inga Latkovska.Konkurso dalyvių patogumui ir saugumui parai scaron;kos bus priimamos elektroniniame variante. Kiekviena anketa bus anonimi scaron;ka, taip bus garantuotas vertinimo subjetyvumas.Tarptautinę vertinimo komisiją sudaro 7 nepriklausomi ekspertai i scaron; Jungtinės Karalystės, Prancūzijos, Vokietijos, Nyderlandų, Bulgarijos, Lenkijos, Norvegijos. Komisijos pirmininkas - Richard Linning, Tarptautinės ry scaron;ių su visuomene asociacijos valdybos narys.Konkurso nugalėtojai bus skelbiami Rygoje balandžio 2-ą dieną, bdquo;Baltic PR Awards 2009" apdovanojimų ceremonijoje.* * *Konkursas bdquo;Baltic PR Awards" vyksta kasmet nuo 2005 m. Jo tikslas - kelti vie scaron;ųjų ry scaron;ių specialistų profesionalumą, skleisti žinias ir patirtį, skatinti eti scaron;kumą. Scaron;iais metais pirmą kartą konkursas i scaron;siplėtė ir skelbiamas visose Baltijos scaron;alyse - Latvijoje, Estijoje ir Lietuvoje. Daugiau informacijos- www.lsaka.lv.Kontaktams:- Agnė Počepovič, agne.pocepovic@lrvs.lt, +37068239937

Žinote, ką norite žinoti?
Užsisakykite personalizuotą naujienlaiškį.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau