Dėl patikimo Lietuvos aprūpinimo elektra po Ignalinos AE uždarymo

Publikuota: 2009-02-12
Atnaujinta 2015-06-03 16:36

2009 m. vasario pradžioje tarp UAB Energijos realizacijos centro ir Baltarusijos valstybinės energetikos bendrovės „Belenergo“ buvo pasirašyta ilgalaikė elektros energijos tiekimo į Lietuvą sutartis, kuri po Ignalinos AE uždarymo garantuos Baltarusijos elektrinėse pagamintos elektros energijos tiekimą į Lietuvą. Tai yra dalis kompleksinio UAB Energijos realizacijos centro įgyvendinamo prekybos elektra modelio, kuris kartu su jau pasirašytomis ilgalaikėmis elektros tiekimo iš Rusijos sutartimis didina po Ignalinos AE uždarymo Lietuvai galimos tiekti elektros energijos kiekį ir patikimumą.

Apie bendrovę:UAB Energijos realizacijos centras ndash; dukterinė bdquo;INTER RAO UES ldquo; bendrovė - scaron;iuo metu yra didžiausia nepriklausoma elektros tiekėja Lietuvoje. Bendrovė aktyviai vykdo elektros energijos eksporto ir importo veiklą, taip pat prekybą elektros energija scaron;alyje. Energijos realizacijos centras yra Europos elektros pramonės sąjungos bei Lietuvos elektros energetikos asociacijos narė.

Žinote, ką norite žinoti?
Užsisakykite personalizuotą naujienlaiškį.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau