„Langas į ateitį“ dovanoja kompiuterių 29 Lietuvos neįgaliųjų skyriams

Publikuota: 2009-02-09
Atnaujinta 2015-06-03 16:38

Asociacija „Langas į ateitį“ padovanojo kompiuterių Lietuvos neįgaliųjų draugijoms. „Langas į ateitį“ kompiuterių siuntą parengė padedama bendrovių „Mažeikių nafta“, „Rytų skirstomieji tinklai“, „Alna“ ir „ATEA“ (buvusi „Sonex“).

47 naudotus kompiuterius suteikė bdquo;Mažeikių naftos ldquo; ir bdquo;Rytų skirstomųjų tinklų ldquo; įmonės, o informacinių technologijų bendrovės bdquo;Alna ldquo; bei bdquo;ATEA ldquo; parengė scaron;iuos kompiuterius vie scaron;ajai interneto prieigai bei įdiegė neįgaliųjų žmonių organizacijų patalpose.Dovanojamais kompiuteriais naudosis 29 neįgaliųjų organizacijų nariai įvairiuose Lietuvos rajonuose. Neįgaliųjų skyriai įvairiuose Lietuvos rajonuose gaus 1-4 kompiuterius. bdquo;Praėjusiais metais mokėme Lietuvos invalidų draugijos narius kompiuterio ir interneto pradmenų, o didžiausias mokymų metu i scaron;kilęs rūpestis buvo ndash; interneto prieiga ir kompiuteriai, kur neįgalieji galėtų po kursų prakti scaron;kai pritaikyti įgytas žinias. Pačios neįgaliųjų bendrijos, net ir turėdamos neįgaliesiems atvykti pritaikytas patalpas, deja, neturėjo pakankamai kompiuterių ldquo;, - apie pagrindinę problemą sakė bdquo;Langas į ateitį ldquo; direktorė Loreta Križinauskienė.Pasak jos, neįgaliųjų žmonių poreikis naudotis internetu ir kompiuteriu yra didžiulis. Todėl bdquo;Langas į ateitį ldquo; vadovė džiaugiasi sulaukusi paramos iniciatyvai aprūpinti neįgaliųjų organizacijas kompiuteriais. Kompiuterius padovanojo bdquo;Mažeikių nafta ldquo; bei bdquo;Rytų skirstomieji tinklai ldquo;. bdquo;Langas į ateitį ldquo; nariai ndash; bendrovės bdquo;Alna ldquo; ir bdquo;ATEA ldquo; ndash; pasirūpino scaron;ių kompiuterių pritaikymu neįgaliesiems bei pristatymu į neįgaliųjų centrus. ldquo;Mažeikių nafta rdquo; nuolat remia visuomenines organizacijas ir bendruomenių iniciatyvas. Itin glaudžiai bendraujame su Mažeikių rajono neįgaliųjų organizacijomis, todėl džiaugiamės, kad galime padėti negalios i scaron;tiktiems žmonėms visoje Lietuvoje. Neabejojame, kad mūsų dovanoti kompiuteriai suteiks žmonėms daugiau galimybių: mokytis, bendrauti, skaityti ar kitaip realizuoti save rdquo;, ndash; sako AB ldquo;Mažeikių nafta rdquo; vie scaron;ųjų ry scaron;ių direktorius Rosvaldas Gorbačiovas.Pasak AB ldquo;Rytų skirstomųjų tinklai rdquo; Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus vadovės Kristinos Mažeikytės, RST savo veikloje siekia ne tik auk scaron;čiausių kokybės standartų, bet skiria dėmesį ir socialiniams mokslo bei scaron;vietimo projektams. ldquo;Manome, kad mūsų parama prisideda prie visuomenės gyvenimo prasmingumo bei komforto kūrimo, o tai įprasmina ir mūsų įmonės veiklą. Tikimės, kad mūsų padovanoti kompiuteriai neįgaliesiems suteiks daugiau galimybių patirti pasaulio pažinimo bei naujų mokslo atradimų džiaugmą rdquo;,- teigia Kristina Mažeikytė. ldquo;Langas į ateitį rdquo; interneto ir kompiuterinio ra scaron;tingumo kursus baigė per 400 neįgaliųjų žmonių i scaron; visos Lietuvos.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau