„Epson” tęsia socialinę akciją Jiezno vaikų globos namuose

Publikuota: 2009-02-05
Atnaujinta 2015-06-03 16:35

„Epson” tęsia socialinę akciją – dovanoti vaikų namų auklėtiniams galimybę įamžinti nuotraukose savo vaikystę. Šį kartą „Epson“ atstovai lankėsi Jiezno vaikų globos namuose ir dovanojo jiems daugiafunkcinį spausdintuvą SX600FW bei nuotraukų albumus.

Vasario 5 dieną į Jiezno vaikų namus vaizdo projektorių ir spausdintuvų rinkos lyderės bendrovės bdquo;Epson rdquo; atstovai atvyko ne tu scaron;čiomis. Jie padovanojo kiekvienam vaikui po tu scaron;čią fotoalbumą ir galimybę tuoj pat pradėti jį pildyti: kartu atvyko ir fotografas. Nuotraukas i scaron;kart buvo galima atspausdinti vaikų namams dovanotu daugiafunkciniu spausdintuvu. Kaip sakė bdquo;Epson rdquo; bendrovės atstovė Anna Jaunzema, pagrindinis scaron;ios akcijos tikslas ndash; įamžinti vaikų prisiminimus. bdquo;Visiems norisi prisiminti vaikystę ndash; nesvarbu, ar ji prabėgo vaikų namuose, ar su tėvais. Daugelis prisiminimų i scaron;blėsta, ir juos smagu prisiminti atsivertus fotoalbumą. Tačiau sužinojome, kad daugelis vaikų namų auklėtinių negali to padaryti, nes neturi vaikystės nuotraukų. Tad nusprendėme padėti bent kelioms de scaron;imtims vaikų ndash; dovanojome Jiezno vaikų namams daugiafunkcinį spausdintuvą SX600FW, o vaikams - po fotoalbumą. Ir po scaron;io renginio auklėtojos galės bet kada atspausdinti nuotraukas ir jas sudėti į albumus rdquo;, - sakė bdquo;Epson rdquo; Baltijos scaron;alių marketingo koordinatrė Anna Jaunzema. bdquo;Atrodytų, toks paprastas dalykas daugeliui suaugusiųjų: kartais pavartyti savo vaikystės nuotraukas, parodyti jas draugams. Vaikų namuose augantys mažieji savo nuotraukų turi nedaug ndash; tam nėra nei galimybių, nei lė scaron;ų. Bendrovės bdquo;Epson ldquo; dovana padės vaikais besirūpinantiems žmonėms įamžinti akimirkas ir kiekvienam vaikui kurti brangų ir vienintelį prisiminimą - savo vaikystės istoriją ldquo;,- sakė labdaros ir paramos fondo bdquo;Jiezno vaikai ldquo;, globojančio tris Lietuvos vaikų namus, direktorė Snieguolė Kirijanovienė.Kol vieni vaikai fotografavosi, kitus savo dainomis linksmino GMF muzikinio teatro studentai. Teatro vadovė Agnė Čivilytė prisipažino, kad jiems irgi labai malonu prisidėti prie scaron;ios akcijos, dovanoti gerą nuotaiką vaikų namų auklėtiniams. Pasak A.Čivilytės, netgi planuojama pratęsti scaron;ią veiklą, įtraukti į ją daugiau studentų. Apie EPSON:Bendrovė bdquo;Epson rdquo; - pasaulinė vaizdo projektorių ir foto spausdintuvų lyderė. Spausdintuvų gamybai EPSON pritaikė ypatingą vaizdo spausdinimo technologiją ndash; Micro Piezo. Scaron;i technologija leido sukurti pirmąjį spausdintuvą nuotraukoms spausdinti. 1997 m. Micro Piezo technologija buvo pritaikyta naujai EPSON spausdintuvų serijai ndash; EPSON Stylus. Scaron;iuo metu visame pasaulyje veikia 115 kompanijos EPSON atstovybių, kuriose dirba apie 86 tūkst. žmonių. Be foto spausdintuvų kompanija EPSON gamina video projektorius, daugiafunkcinius spausdintuvus biurams, skaitytuvus.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau