„Epson” įamžins Elektrėnų vaikų namų auklėtinių prisiminimus

Publikuota: 2009-01-27
Atnaujinta 2015-06-03 16:42

Pasaulinė vaizdo projektorių ir nuotraukų spausdintuvų rinkos lyderė bendrovė „Epson” suteikė Elektrėnų vaikų namų auklėtiniams galimybę įsiamžinti vaikystės prisiminimus – padovanojo foto spausdintuvą R585 ir nuotraukų albumus.

Sausio 27 dieną Elektrėnų vaikų namuose lankėsi bendrovės bdquo;Epson rdquo; atstovai. Jie padovanojo vaikų namams foto spausdintuvą R585, o kiekvienam vaikui ndash; po nuotraukų albumą. Kartu su bdquo;Epson ldquo; atstovais į vaikų namus atvyko ir fotografas. Jis padarė pirmąsias vaikų nuotraukas, kurios i scaron;kart buvo atspausdintos dovanotu spausdintuvu ir pradėjo pildyti mažųjų nuotraukų albumus. Kad kitiems vaikams neprailgtų laukti, kol jų draugai fotografuosis, juos savo dainomis linksmino GMF muzikinio teatro studentai. bdquo;Suaugusiesiems būna labai malonu atsiversti vaikystės nuotraukų albumą, mintimis vėl grįžti į tuos laikus. Tačiau, kaip sužinojome, daugelis vaikų namų auklėtinių negali to padaryti, nes tiesiog neturi vaikystės nuotraukų. Tad nusprendėme padėti bent kelioms de scaron;imtims vaikų ndash; dovanojome Elektrėnų vaikų namams spausdintuvą, o vaikams ndash; po albumą. Ir po scaron;io mūsų renginio auklėtojos galės bet kada atspausdinti vaikų nuotraukas ir sudėti jas į albumus ldquo;, - sakė Epson Baltijos scaron;alių marketingo koordinatorė Anna Jaunzema. Elektrėnų vaikų globos nuomose scaron;iuo metu gyvena 29 vaikai. Kiekvienas i scaron; jų gaus po nuotraukų albumą bei galimybę patiems atsispausdinti po 10 nuotraukų. Apie EPSON:Bendrovė bdquo;Epson rdquo; - pasaulinė vaizdo projektorių ir foto spausdintuvų lyderė. Spausdintuvų gamybai EPSON pritaikė ypatingą vaizdo spausdinimo technologiją ndash; Micro Piezo. Scaron;i technologija leido sukurti pirmąjį spausdintuvą nuotraukoms spausdinti. 1997 m. Micro Piezo technologija buvo pritaikyta naujai EPSON spausdintuvų serijai ndash; EPSON Stylus. Scaron;iuo metu visame pasaulyje veikia 115 kompanijos EPSON atstovybių, kuriose dirba apie 86 tūkstančius žmonių. Be foto spausdintuvų kompanija EPSON gamina video projektorius, daugiafunkcinius spausdintuvus biurams, skaitytuvus.

Žinote, ką norite žinoti?
Užsisakykite personalizuotą naujienlaiškį.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau