Pristatytas lietuviškas „ABBYY“ produkcijos tinklalapis

Publikuota: 2009-01-19
Atnaujinta 2015-06-03 16:27

Nuo šiol bendrovės „ABBYY“ produktai, skirti skenuojamo teksto atpažinimui ir darbui su dokumentais, bus pristatomi ir lietuviškai tinklalapyje www.abbyy.lt. Jame lankytojai ras ne tik „ABBYY“ populiariausių programinių sprendimų aprašymus, bet ir galės produktus įsigyti elektroninėje tinklalapio parduotuvėje. Nuo spalio pažangius programinės įrangos sprendimus šalyje pristatanti bendrovė „NOD Baltic“ tapo oficialiu įmonės „ABBYY“ programinės įrangos platintoju Lietuvoje.

bdquo;Tikimės, kad lietuvi scaron;ko bdquo;ABBY" produktų tinklalapio pristatymas padės geriau susipažinti su bendrovės siūlomais produktais, kurių poreikis žinių visuomenėje sparčiai auga. bdquo;ABBYY" produktai užtikrina ypač paprastą ir efektyvų dokumentų apdorojimą. Tarkime, paprasta telefono kamera nufotografuotą tekstą su bdquo;FineReader" galima atkurti skaitmeniniu tekstiniu formatu greitai ir kokybi scaron;kai", - sakė bdquo;NOD Baltic" pardavimo vadovas Darius Černeckis. Jo teigimu, prie scaron; įsigydami aktualius bdquo;ABBYY" produktus susidomėjusieji galės juos parsisiųsti i scaron; tinklalapio ir 15 dienų bandyti nemokamai.Populiariausias bdquo;ABBYY" produktas yra programa bdquo;FineReader", skirta skenuotam tekstui atpažinti ir i scaron;saugoti elektroniniu formatu. Ji yra ypač aktuali, kuriant skaitmeninį dokumentų archyvą, kadangi i scaron;saugo visus skenuoto arba fotografuoto teksto elementus - antra scaron;tes, i scaron;na scaron;as, puslapių numerius, pastraipas, lenteles, scaron;riftą, stilių - bdquo;Microsoft Office" programų ir PDF bylų formatais. Patobulintas bdquo;FineReader" atpažįsta dokumentus 184 kalbomis.Bendrovės bdquo;ABBYY" tinklalapyje taip pat galima susipažinti su teksto konvertavimo programomis. bdquo;ABBYY PDF Transformer 2.0" leidžia akimirksniu konvertuoti PDF bylas į bet kurį bdquo;Microsoft Office" paketo programų atpažįstamą formatą. I scaron;saugant visą teksto originalų formatavimą, galimas ir atvirk scaron;tinis konvertavimas - i scaron; bdquo;Microsoft Office" paketo programų formatų į PDF bylas. bdquo;ABBYY FotoReader" teikia galimybę fotografuotą tekstą konvertuoti į bdquo;Microsoft Excel", bdquo;Microsoft Word" arba PDF formatus.Vartotojams, kurie negali i scaron;siversti be daugiakalbių žodynų, turėtų praversti bdquo;ABBYY Lingvo x3" paketas, siūlantis elektroninius anglų, rusų, vokiečių, prancūzų, italų, ispanų, portugalų, lotynų, turkų, ukrainiečių, baltarusių, kinų ir kitų Tolimųjų Rytų kalbų žodynus. bdquo;ABBYY Lingvo x3" pateikia ne tik galimus žodžio ar žodžių junginio vertimo variantus, bet ir sinonimus, antonimus, gramatinius apra scaron;ymus, fonetinę transkripciją ar garsinį tarimą. Žodynų duomenų bazes, įvesdamas naują žodį, gali praplėsti ir pats vartotojas. Be to, bdquo;Lingvo" paketuose siūlomi iki 150 skirtingų teminų sričių, tokių kaip medicina, apskaita ar teisė daugiakalbiai žodynai.Apie bdquo;NOD Baltic"
Pažangius programinės įrangos sprendimus pristatanti bendrovė bdquo;NOD Baltic" turi i scaron;skirtines pasaulinės kompiuterinio saugumo priemonių kūrėjos bdquo;ESET" atstovavimo teises Lietuvoje bei scaron;alyje siūlo antivirusinę programinę įrangą bdquo;NOD32". bdquo;NOD Baltic" taip pat pristato pirmaujančios teksto atpažinimo sprendimų kūrėjos bdquo;ABBYY" produktus, papildomas apsaugos priemones ir modernius programinius įrankius patogesniam kasdieniam darbui.

Žinote, ką norite žinoti?
Užsisakykite personalizuotą naujienlaiškį.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau