Teismas uždraudė iškelti bylą „General Motors“

Publikuota: 2015-04-16
Atnaujinta 2015-05-29 11:52
„Verslo žinios“

„General Motors“ laimėjo reikšmingą pergalę kampanijoje, skirtoje atšaukti automobilius, tikėtinai turinčius degimo broką. Teisėjai neigiamai atsakė ieškovams, panorusiems iškelti bylą senajai „General Motors“, veikusiai iki bendrovės bankroto.

Robertas Gerberis, Niujorko teisėjas, 2009 m. vadovavęs „General Motors“ bankroto bylai, prižiūrėtai valstybės, atmetė teisininkų, atstovaujančių sužeistųjų ir žuvusiųjų šeimas, prašymus atnaujinti bankroto bylą, rašo „Financial Times“.Anot ieškovų, kadangi „General Motors“ slėpė informaciją apie broką, apie kurį žinojo nuo 2001 m., dėl žuvusių ar sužeistų iki bendrovės bankroto bylų jiems turėtų būti leista teistis su senąja, iki bankroto gyvavusia, kompanija.Teisėjas, kaip ir buvo tikėtasi, prašymą atmetė remdamasis tuo, kad bankrutuojančios bendrovės turtas buvo parduotas naujajai „General Motors“ kompanijai.„General Motors“ taip pat sudarė kompensacijų schemą nukentėjusiems bei jų šeimoms, nepaisant to, kada jie patyrė eismo įvykius – prieš bendrovės bankrotą ar po jo.Viešai pripažinta, kad brokas, dėl kurio automobilio užvedimo rakto pozicija gali pasikeisti iš variklio veikimo padėties į „accessory“ padėtį, nusinešė mažiausiai 84 gyvybes.„General Motors“ tikina esantys patenkinti teisėjo sprendimu, tačiau neabejoja, kad ieškovai tokį teisėjo verdiktą skųs.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku