OPEC suprastino Rusijos naftos pasiūlos prognozes

Nafta eksportuojančių šalių organizacija (OPEC) nukirpo žaliavos tiekimo prognozę Rusijai ir tikisi, jog 2015 m. Rusija išgaus 10,51 mln. barelių per dieną mažiau nei šiais metais.
Kaip skelbia CNBC naujienų portalas, tikimasi, jog į geopolitinį konfliktą įsivėlusi ir Vakarų sankcijų sulaukusi šalis 2014 m. vidutiniškai į rinką pateiks 10,53 mln. barelių per dieną.OPEC taip pat suprastino jai nepriklausančios Rusijos BVP prognozes ir tikisi tik 0,3% ūkio augimo šiemet, bei 1,1% 2015 m.Besitęsianti geopolitinė nežinomybė vis labiau riboja ekonomikos augimo perspektyvas dėl nuvertėjančios Rusijos valiutos, didelės infliacijos ir menko mažmeninės prekybos augimo. Antrasis sankcijų paketas iš Europos Sąjungos dar labiau sumažins didesnio augimo tikimybę, rašoma trečiadienį OPEC išplatintoje mėnesinėje naftos rinkos apžvalgoje.
Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos Verslo žiniose, Sodros, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti